Fatih Terim’den Galatasaray’a son nokta

Galatasaray'ın teknik direktör adaylarından biri olan Fatih Terim'den bir son dakika açıklaması geldi.

20.12.2017 - 13:01
20.12.2017 - 13:01
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’ın teknik direktör adaylarından biri olan Fatih Terim’den spor yazarı Hıncal Uluç’a karşı beklenen cevap geldi. Teknik direktör Igor Tudor’un görevinden ayrılmasından sonra başta Ultraslan olmak üzere bütün sarı kırmızılı taraftarların istediği isimlerden biri olan Fatih Terim için dün Hıncal Uluç bir açıklama yayınlamıştı. Hıncal Uluç son olarak Fatih Terim’i telefonla arayarak Galatasaray için Başkan Dursun Özbek ile bir görüşme gerçekleştirip gerçekleştirmediğini sorduğunu söylemişti.

Yeni Malatyaspor deplasmanında alınan yenilginin ardından takımdan gönderilen teknik direktör Igor Tudor’un ardından çok istenen eski hocalardan biri olan Fatih Terim için her gün yeni bir dedikodu çıkmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı takımda öne çıkan isimlerden biri olan Fatih Terim’in ise son olarak spor yazarlarından Hıncal Uluç ile telefonda görüştüğü dile getirilmişti. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e yöneltilen son soruda Fatih Terim ismi havada kalınca sarı kırmızılı taraftarlar sosyal medyadan bu olaya tepkilerini göstermişti.

Fatih Terim’den Yanıt

Hıncal Uluç ise son yaptığı açıklamasında, “Ben son olarak Fatih Terim’i arayan insanlardan birisiyim. Kendisi ile telefonda görüştüm. Galatasaray’a gelmesini de istedim. Dursun Özbek ile konuşup konuşmadığını sordum ama net bir cevap alamadım. Kendisi bana bu soruyu sorduğum için bile kızdı. Yani Başkan Dursun Özbek kendisini anladığım kadarı ile arayıp sormamış bile.” ifadelerine yer verdi.

Fatih Terim ise son açıklamasında Galatasaray’a gelmek gibi şu anda bir düşüncesinin olmadığını belirtmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim