Fatih Portakal’dan tepki çekecek sözler: Ben olsam İstanbul’daki bütün billboardlara fotoğraflarını asarım

Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun son günlerde istifa eden genel sekreter yardımcıları hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili tepki çekecek bir tavsiyede bulundu.

12.07.2019 - 18:26
12.07.2019 - 18:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde belediyede üst düzeyde görev yapan genel sekreter ve yardımcılarının istifa etmesinin ardından bu isimlerin iştiraklerdeki görevlerinden istifa etmediklerini ve hala çalışmaya devam ettiklerini söylemişti.

Fatih Portakal’dan öneri

Ekrem İmamoğlu’nun bu açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, bir dönemler ev arkadaşı olduğu İBB başkanı Ekrem İmamoğlu’nun söylediklerini destekleyerek tepki çekecek ifadeler kullandı. Fatih Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerinde olsa istifa etmeyen on İstanbul Büyükşehir Belediye çalışanının fotoğraflarını İstanbul’da bulunan bütün billboardlara ve köprü üzerindeki duyuru panolarına asacağını ve “kul hakkı yiyenler” yazacağını söyledi.

İmamoğlu’ndan istifa çağrısı

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB de yaşanan son durumla ilgili bugün gazetecilere bir açıklama yaparak, şirketlerle ilgili şu anda anlaşılmaz bir direnç yaşandığını dile getirmişti. İmamoğlu açıklamasının devamında kendisi Belediye Başkanı seçildikten sonra istifa eden genel sekreter ve yardımcılarının şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli iştiraklerinde çalışmaya devam ettiğini belirterek, onlar istifa etmeden kendilerinin buraya başka bir yönetim atayamadığını söylemişti. Genel kurul çağrısı için noter çağrısı yaptıklarını ve maksimum sürelerin kullanılmaya devam ettiğini söyleyen İmamoğlu, kendilerine ağustos sonuna dönük tarihler verildiğini bu 10 kişinin milletin malının üstünde oturmaya devam ettiğini iddia etmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim