Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Fatih Portakal’dan tepki çekecek sözler: Ben olsam İstanbul’daki bütün billboardlara fotoğraflarını asarım

Eklenme:
 Fatih Portakal’dan tepki çekecek sözler: Ben olsam İstanbul’daki bütün billboardlara fotoğraflarını asarım

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde belediyede üst düzeyde görev yapan genel sekreter ve yardımcılarının istifa etmesinin ardından bu isimlerin iştiraklerdeki görevlerinden istifa etmediklerini ve hala çalışmaya devam ettiklerini söylemişti.

Fatih Portakal’dan öneri

Ekrem İmamoğlu’nun bu açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, bir dönemler ev arkadaşı olduğu İBB başkanı Ekrem İmamoğlu’nun söylediklerini destekleyerek tepki çekecek ifadeler kullandı. Fatih Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerinde olsa istifa etmeyen on İstanbul Büyükşehir Belediye çalışanının fotoğraflarını İstanbul’da bulunan bütün billboardlara ve köprü üzerindeki duyuru panolarına asacağını ve “kul hakkı yiyenler” yazacağını söyledi.

İmamoğlu’ndan istifa çağrısı

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB de yaşanan son durumla ilgili bugün gazetecilere bir açıklama yaparak, şirketlerle ilgili şu anda anlaşılmaz bir direnç yaşandığını dile getirmişti. İmamoğlu açıklamasının devamında kendisi Belediye Başkanı seçildikten sonra istifa eden genel sekreter ve yardımcılarının şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli iştiraklerinde çalışmaya devam ettiğini belirterek, onlar istifa etmeden kendilerinin buraya başka bir yönetim atayamadığını söylemişti. Genel kurul çağrısı için noter çağrısı yaptıklarını ve maksimum sürelerin kullanılmaya devam ettiğini söyleyen İmamoğlu, kendilerine ağustos sonuna dönük tarihler verildiğini bu 10 kişinin milletin malının üstünde oturmaya devam ettiğini iddia etmişti.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48
Hava ve demiryolu ulaşımı için biletler satışa sunuldu HES koduyla alınacak
25 05 2020 - 14:17
Cübbeli Ahmet Hoca namaz provokasyonu yapan Alparslan Kuytul’a tepki gösterdi
23 05 2020 - 19:38
Habertürk’te gaz çıkarma vakalarına yenisi eklendi! Veyis Ateş’in programında oldu
22 05 2020 - 10:26
İstanbul’dan çıkışlar için seyahat izni 3-4 Haziran tarihlerinde gelecek
22 05 2020 - 09:54
65 yaş ve üzeri seyahat izin belgesi başvurusunda 30 bin kişiye onay çıktı
21 05 2020 - 15:19