Haber

Fatih Portakal’dan tepki çekecek sözler: Ben olsam İstanbul’daki bütün billboardlara fotoğraflarını asarım

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde belediyede üst düzeyde görev yapan genel sekreter ve yardımcılarının istifa etmesinin ardından bu isimlerin iştiraklerdeki görevlerinden istifa etmediklerini ve hala çalışmaya devam ettiklerini söylemişti.

Fatih Portakal’dan öneri

Ekrem İmamoğlu’nun bu açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, bir dönemler ev arkadaşı olduğu İBB başkanı Ekrem İmamoğlu’nun söylediklerini destekleyerek tepki çekecek ifadeler kullandı. Fatih Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerinde olsa istifa etmeyen on İstanbul Büyükşehir Belediye çalışanının fotoğraflarını İstanbul’da bulunan bütün billboardlara ve köprü üzerindeki duyuru panolarına asacağını ve “kul hakkı yiyenler” yazacağını söyledi.

Fatih Portakal'dan tepki çekecek sözler: Ben olsam İstanbul'daki bütün billboardlara fotoğraflarını asarım

İmamoğlu’ndan istifa çağrısı

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB de yaşanan son durumla ilgili bugün gazetecilere bir açıklama yaparak, şirketlerle ilgili şu anda anlaşılmaz bir direnç yaşandığını dile getirmişti. İmamoğlu açıklamasının devamında kendisi Belediye Başkanı seçildikten sonra istifa eden genel sekreter ve yardımcılarının şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli iştiraklerinde çalışmaya devam ettiğini belirterek, onlar istifa etmeden kendilerinin buraya başka bir yönetim atayamadığını söylemişti. Genel kurul çağrısı için noter çağrısı yaptıklarını ve maksimum sürelerin kullanılmaya devam ettiğini söyleyen İmamoğlu, kendilerine ağustos sonuna dönük tarihler verildiğini bu 10 kişinin milletin malının üstünde oturmaya devam ettiğini iddia etmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu