Fatih Portakal’a ölüm tehdidi

FOX TV sunucularından Fatih Portakal ölüm tehdidi aldığını canlı yayın esnasında söyledi.

19.12.2017 - 16:16
19.12.2017 - 16:16
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

FOX TV sunucularından Fatih Portakal ölüm tehdidi aldığını canlı yayında resmen açıkladı. Kendisine tacizde bulunan kişiyi savcılığa verdiği söyleyen Fatih Portakal bu işin peşini asla bırakmayacağını belirtti. Sosyal medya hesabı üzerinden isyan eden Portakal kendisine destek olanlara da teşekkürlerini iletti.

FOX TV’nin sevilen ve başarılı ana haber sunucularından birisi olan Fatih Portakal ölümle tehdit edildiğini canlı yayında gösterdiği mesajınla tüm Türkiye’ye duyurdu. Portakal ölüm tehdidi aldığı mesajını daha sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden de yayınladı. WhatsApp üzerinden gönderilen ölüm mesajını aynen takipçilerine aktaran Fatih Portakal herkese meydan okudu.

Fatih Portakal Meydana Okudu

Kendisine gelen mesajların görüntüsünü de sansürlemeden yayınlayan Fatih Portakal, “Açıkça tehdit alıyorum. İşte bunu herkes buradan görsün diye sansürsüz olarak yayınlıyorum. Bu olay sadece politikacıların yanlı tutumlarından ileri gelmektedir. Bu cümleleri yazabilen kişileri bizzat savcılığa verdim ve takipçisi olacağım. Bana bir şey olursa bundan herkes sorumludur. Artık şu ayrımcılıktan bir an önce vazgeçin.” ifadelerini kullandı.

Walt Disney’in 21st Century tarafından 52,4 milyar dolara FOX TV’nin satılmasından sonra ise Fatih Portakal’ın işine son verileceği belirtiliyordu. FOX Haber sunucu Fatih Portakal bu konuya bir ayrıcalık getirerek yaptığı açıklamada, “Şu anlık FOX TV’den ayrılma gibi bir durumumum söz konusu değil: Eğer böyle bir şey gerçekleşirse zaten duyarsınız. Beni benden başka zaten herkes çok düşünüyor. Onlara da teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde yorumda bulundu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim