Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Fatih Portakal FOX TV’den neden ayrıldı? İstifa gerekçelerini anlattı

Fatih Portakal FOX TV'den neden ayrıldı? Yaklaşık bir ay önce tatil için Fox TV ana haberi sunmaya ara veren Fatih Portakal bugün yaptığı açıklama ile FOX TV'den ayrıldığını duyurdu. Sosyal medya hesabından beri video çekerek yayınlayan Fatih Portakal istifa nedenlerini anlattı ve emekli olduğunu açıkladı.
Eklenme:
 Fatih Portakal FOX TV’den neden ayrıldı? İstifa gerekçelerini anlattı

Fatih Portakal FOX TV’den neden ayrıldı sorusu bugün gündeme bomba gibi düştü. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal kanaldan ayrılarak emekli olmaya karar verdiğini duyurdu. FOX TV ve Fatih Portakal bu iddiaları resmen doğrularken bir ay önce FOX TV’den kovulduğu öne sürülen Fatih Portakal’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar bu iddiayı yalanlaması akıllara geldi. Fatih Portakal daha önce yaptığı açıklamada “1 ay sonra karşınızda olacağım” demişti.

Fatih Portakal neden istifa etti?

Fatih Portakal’ın 24 Haziran günü sosyal medya hesabından yayınladığı video ile tatilde olduğunu söylemesi ve 1 ay sonra yeniden ekranlara döneceğini belirtmesi bugün gelen istifa haberi ile birlikte akıllarda soru işareti bıraktı. Fatih Portakal o dönem paylaştığı videoda “Yeni bir gün, yeni bir seyir… Selametle yol almaya devam… Bu arada duydum ki, yine birileri kovdurmuş beni. Hala başaramadılar… Duymak istediğiniz cevap dümen başından gelsin.” ifadelerini kullanmıştı.

Ekrem İmamoğlu’nun kanalına mı geçiyor?

Fatih Portakal’ın FOX TV’den ayrılmaya karar vermesi ile ilgili bugün yeni iddialar ortaya atıldı. İstifa ile ilgili yaptığı açıklamada emekli olmaya karar verdiğini ve bundan sonra tarımla uğraşacağına söyleyen Fatih Portakal’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun etkisinde kaldığı öne sürülüyor. İddiaya göre Ekrem İmamoğlu en yakın adamına Olay TV’yi satın aldırdı ve yeni bir medya kurmaya çalışıyor. Fatih Portakal’ın da Ekrem İmamoğlu’nun kurduğu bu yeni medyanın içinde yer alacağı iddia ediliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap