Haber

Fatih Mehmet Maçoğlu’nun Tunceli’de terör örgütü PKK’nın saldırısında ölen iki kardeş hakkında attığı Tweet tepki çekti

Tunceli Ovacık ilçesine bağlı Bilgeç köyünün Çakılyayla Mezrası’nda dün terör örgütü PKK tarafından araziye önceden yerleştirilen patlayıcıya basan çocuklardan 8 yaşındaki Ayaz Güloğlu ve 4 yaşındaki Nupelda Güloğlu kardeşler yaşamını yitirmişti. Türkiye’nin yüreğini yakan olay sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. İki masum çocuğun yaşamını yitirdiği hain saldırı Twitter’da “patlama” etiketiyle TT olurken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı üzüntülerini dile getirdi.

PKK diyemedi

Sosyal medyada Tunceli belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun attığı tweet ise tepki çekti. Maçoğlu açıklamasında PKK terör örgütünün adını ve mayınlı tuzağı hiçbir şekilde kullanmadan sadece çocuklar için üzüldüğünü dile getirdi. Maçoğlu’nun paylaşımının ardından sosyal medya kullanıcıları ise terörü meşru göstermekle suçladı.

İşte o tweet:

Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Tunceli'de terör örgütü PKK'nın saldırısında ölen iki kardeş hakkında attığı Tweet tepki çekti

Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Tunceli'de terör örgütü PKK'nın saldırısında ölen iki kardeş hakkında attığı Tweet tepki çekti Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Tunceli'de terör örgütü PKK'nın saldırısında ölen iki kardeş hakkında attığı Tweet tepki çekti Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Tunceli'de terör örgütü PKK'nın saldırısında ölen iki kardeş hakkında attığı Tweet tepki çekti

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu