Fatih Altaylı’dan Dursun Özbek’e sert eleştiri

Galatasaray'da son yaşanan teknik direktör krizinin ardından istifasını veren Igor Tudor'un ardından Fatih Altaylı'da konuyla ilgili açıklama getirdi.

19.12.2017 - 19:25
19.12.2017 - 19:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’da son yaşanan teknik direktör krizinin ardından istifasını veren Igor Tudor’un ardından Fatih Altaylı’da bir açıklamada bulundu. Yaşanan kriz sonrasında gelen olağanüstü toplantıda Başkan Dursun Özbek’in seçim kararı almasını değerlendiren Fatih Altaylı teknik direktör Fatih Terim konusuna da açıklık getirmekten geri kalmadı.

Galatasaray’da Idor Tudor döneminin sona ermesinden sonra adı sık sık gündem olan teknik direktör Fatih Terim konusuna açıklık getiren Fatih Altaylı durumun sanılan kadar kolay olmadığını ve imparatorun sarı kırmızılı takıma gelme ihtimalinin düşük olduğunu savundu. Fatih Altaylı ortaya çıkan son tablodan sonra Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in krizi yönetemediğini söyleyerek aldığı seçim kararının yanlış olduğunu vurguladı.

Fatih Altaylı’dan Sert Sözler

Fatih Altaylı, “Ortaya çıkan tablo gerçekten de içler acısı. Igor Tudor ile sezon başında başlayan yanlışlar Galatasaray’da halen devam ediyor. Geçen sene de başkana seçime gitmesini söyledik ama bizi dinlemedi. Şimdi de aldığı seçim kararı Galatasaray’ı şampiyonluk yarışından edebilir. En azından biraz daha beklemeliydi. Liderin 1 puan gerisinde alınan bu kararın kimseye bir faydası olmaz.”

“Daha öncede Tudor için söylemiştik. Bu hocadan Galatasaray’a teknik direktör olmaz. Galatasaray tarihinde en büyük transferini gerçekleştirdi ancak alınan sonuçlar ortada. Osmanlıspor’a 300 bin Euro’ya gelen Ndiaye’ye 10 milyon Euro verdiler. Sonuç hüsran. Tudor’un foyası son haftalarda ortaya çıktı ama bu saatten sonra da Fatih Terim’in geleceğini sanmıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim