Fatih Altaylı gizli toplantı iddialarına ateş püskürdü: Bu şerefsizin cehaletini kutluyorum

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç'ın, AK Parti'den istifa eden ve yeni parti kurma hazırlığında olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile gizlice görüştüğü iddiaları geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. İddialar yalanlanırken görüşme sırasında orada bulunduğu öne sürülen Fatih Altaylı'dan çok sert tepkiler geldi.

31.07.2019 - 11:39
31.07.2019 - 14:42
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gazeteci Gökhan Özbek geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’ın yeni parti kurma hazırlığında olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldiğini ve bu toplantıda Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın da bulunduğunu öne sürmüştü

Haber yalanlandı

Gazeteci Özbek’in bu haberi kısa süre içerisinde Ahmet Davutoğlu’na yakın kaynaklar tarafından yalanlandı. Kaynaklar, söz konusu iddiaların asılsız olduğunu ve Ahmet Davutoğlu’nun aynı gün sabah 10.30 dan itibaren çalışma ofisinde hiç ayrılmadığını ifade etti.

Fatih Altaylı ateş püskürdü

Toplantı sırasında Bülent Arınç ve Ahmet Davutoğlu’nun yanında olduğu iddia edilen Fatih Altaylı ise bugün yazdığı köşe yazısında iddialara adeta ateş püskürdü. Fatih Altaylı sosyal medyadaki ahlaksızlardan birinin kendisi için bir haber çıkardığını belirterek, gazeteci olarak elbette herkesle bir araya gelebileceğini hiç çekinmediğini, fakat eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile en son 2012 yılında Meksika’da bir araya geldiğini söyledi. Kendisiyle o günden sonra herhangi bir görüşmesinin olmadığını belirten Fatih Altaylı, haberi uyduran kişinin şerefsiz olduğunu ve cehaletini kutladığını söyledi. Fatih Altaylı yazısının devamında böyle bir toplantı olsa bile haber değeri taşıyan konunun kendisinin varlığı değil Bülent Arınç ve Ahmet Davutoğlu’nun bir araya gelmesi olacağını dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim