Fatih Altaylı: 5 Araçlık Konvoyla İstanbul’dan Ankara’ya Giden Medya Yöneticisi Gördüm

Habertürk yazarı Fatih Altaylı yeni yazısında son günlerin en önemli tartışma konularından biri olan çakarlı makam arabalarını yazdı. Fatih Altaylı yöneticilerin makam veya hizmet aracını kuruma iş yapan şirketlerden talep ettiklerini iddia etti.

04.07.2019 - 11:37
04.07.2019 - 11:45
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında “Kamuda araç tezgahı” başlığıyla bir yazı kaleme aldı. Son günlerde kamu kurumlarında yaşanan makam aracı tartışmasına değinen Fatih Altaylı, artık bu konuda başka bir yöntemin kullanılmaya başlandığını dile getirdi.

Hiçbir Kaydı Yok

Kiralama şirketlerinin yaptığı uzun dönem kiralamalardan bahsetmediğini belirten Altaylı, onların bu kurumlarla sözleşme yaptığını ve bir izinin bulunduğunu, ancak kendisinin bahsettiğinin izi tozu olmayan cinsten araçlar olduğunu ifade etti. Kendisinin İstanbul’dan Ankara’ya 5 otomobillik konvoyla giden medya yöneticisi gördüğünü belirten Fatih Altaylı, kurumların firmaya verdikleri ihalelerin arasına otomobilleri de sıkıştırdığını dile getirdi. İşin büyüklüğüne göre talep edilen otomobilin büyüklüğünün de değiştiğini belirten Altaylı, iş yapılan bankadan istenenlerin ise çok daha fazla olduğunu dile getirdi. Belediyenin ya da Kamu kurumunun üzerinde herhangi bir otomobil görünmediğini ifade eden Fatih Altaylı, ancak belediyenin ya da kamu kurumu yöneticilerinin bu otomobilleri kullandığını dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim