Haber

Falçatalı Türk öğretmeni iddiası

İstanbul’un Başakşehir semtinde Türkçe öğretmeni tuvalete gitmek için izin isteyen öğrencilerine sert yaklaşınca olanlar oldu. Psikopat izleri veren öğretmen için veliler okula akın ederek durumu hemen emniyet birimlerine bildirdi.

Başakşehir’de bir okulda öğretmenin, ders sırasında tuvalete gitmek için sınıftan çıkmak isteyen öğrencilere ‘falçata’ göstererek tehdit ettiği iddiaları ortalığın karışmasına neden oldu. Öğrencilerin haber vermesi üzerine okula önce veliler sonra da polis akın etti. Saat 14.30 sıralarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehit Polis Mustafa Erdoğan Orta Okulu’nda okuyan bazı öğrenciler Türkçe dersi sırasında tuvalete gitmek için öğretmen R. C.’den izin isteyerek dışarı çıkmak istedi.

Falçatalı Öğretmen İddiası

Ancak öğretmen iddiaya göre öğrencilere falçata çekerek psikopatlık yaparak tehdit etti. Bunun üzerine öğrenciler okul müdürüne giderek durumu anlattıktan sonra bazı öğrencilerin haber vermesi üzerine veliler de okula akın etti. Olayın ardından okullar tatil edilirken polis ise hemen soruşturmasına başladı.

Bazı öğrenci velileri şikayetçi olmak için polis merkezine giderken iddiaların hedefinde yer alan türkçe öğretmeninin okul müdürü ile yaptığı görüşmenin ardından okuldan gizlice ayrıldığı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu