Falcao Monaco’nun sözleşme uzatma teklifini kabul etmedi adım adım Galatasaray’a geliyor

Galatasaray'ın uzun süreden beri transfer etmek için çaba harcadığı Radamel Falcao, formasını giydiği Monaco'nun sözleşme uzatma teklifini kabul etmedi.

15.08.2019 - 18:26
16.08.2019 - 11:22
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fransız L’Equipe gazetesinde yer alan habere göre Kolombiyalı futbolcu, formasını giydiği Monaco takımının sözleşme uzatma teklifini kabul etmedi ve ayrılmak istediğini yönetime iletti. Falcao’nun 2019-2020 sezonun sonuna kadar Monaco takımı ile sözleşmesi bulunuyor. Ancak futbolcu geçtiğimiz haftalarda Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ile görüşme yaparak transfer konusunda anlaşmıştı.

Galatasaray’dan 5 milyon Euro isteyecek

Diğer yandan aynı gazetede yer alan habere göre, Monaco takımı bonservis bedeli olarak Galatasaray’dan 5 milyon Euro isteyecek. Falcao’nun sözleşme uzatma teklifini reddetmesinin ardından Monaco takımının santrafor arayışını hızlandırdığı ve Kolombiyalı futbolcu yerine başka bir forvet transferi yapmak için arayış içinde olduğu öğrenildi. Eğer Galatasaray, Monaco takımı ile bonservis bedeli konusunda anlaşabilirse, yıldız futbolcu kısa süre içerisinde imza atacak.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim