Facebook’tan yeni özellik : Sessize Al

Sosyal medya devi Facebook "Snooze" susturma veya sessize al olarak da bilinen sayfa veya arkadaşlarınızı 30 gün gizleyebileceğiniz yeni bir özellik geliştiriyor.

19.12.2017 - 1:43
19.12.2017 - 1:43
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Dünya’nın en büyük sosyal medya platformlarının başında gelen Facebook yepyeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sosyal medya devi yeni özelliği ile gizlenme özelliğini kullanıcılarına sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Sessize Al olarak tabir edilen yeni özellik ile arkadaşlarınız veya beğendiğiniz sayfaları sessize alabileceksiniz.

Özellikle twitter kullanıcılarının aşina olduğu yeni özellik ile sessize aldığınız arkadaş veya sayfaların yaptıkları paylaşımlar 30 gün boyunca sizin haber kaynağınız da görünmeyecek.

Facebook tarafından testleri devam eden “snooze” özelliği takibi bırak veya gizle özelliğine benziyor gibi görünse de bu işlemler süreklilik arz ederken susturma diye tabir edilen Sessize al özelliği ise 30 günlük bir periyotta işleyiş sağlayacak. Henüz testleri devam eden özelliğin 2018 yılında tüm kullanıcılar için aktif edileceği düşünülüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim