Facebook Giriş Nasıl Yapılır? Facebook Kaydol ve Giriş İşlemleri

NAVİGASYONFacebook Giriş Nasıl Yapılır?Facebook Hesabı Nasıl Açılır?Facebook Giriş Yapamıyorum SorunuFacebook Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?Facebook Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan ve dünya genelinde çok fazla kullanılan Facebook son dönemlerde daha da önemli hale geldi. Facebook hesabına sahip olmak isteyen herkes Facebook giriş nasıl yapılır sorusunun yanıtını aramaya başladı. Bugün […]

11.12.2018 - 16:26
30.06.2019 - 16:14
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan ve dünya genelinde çok fazla kullanılan Facebook son dönemlerde daha da önemli hale geldi. Facebook hesabına sahip olmak isteyen herkes Facebook giriş nasıl yapılır sorusunun yanıtını aramaya başladı. Bugün sizlere Facebook giriş hakkında detaylı bilgileri vereceğiz ve Facebook üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bahsedeceğiz.

Facebook Giriş Nasıl Yapılır?

Facebook üzerinden bir hesap sahibi olmadan Facebook giriş yap modülünü kullanmanız mümkün değil. Bu nedenle Öncelikle Facebook ana sayfasına giderek kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Facebook ana sayfasına giriş yaptığınız andan itibaren karşınıza hesap açmak için gerekli adımlar çıkacaktır. Eğer hâlihazırda bir Facebook hesabı sahibi iseniz sayfanın sol üst bölümünde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanıza imkan sağlayan bir bölüm göreceksiniz. Ama Facebook hesabınız yoksa hemen alt tarafta bulunan hesap aç bölümünden Facebook kaydol işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Başta da belirttiğimiz gibi Facebook giriş yapabilmeniz için öncelikle bir Facebook hesabı sahibi olmanız gerekiyor. Yukarıda bahsettiğimiz Ana sayfadaki hesap aç bölümünde karşınıza çıkacak olan adımları doldurarak kendinize yeni bir Facebook hesabı edinebilirsiniz. Aynı zamanda yeni aldığınız bir Facebook hesabı ile isterseniz instagram facebook ile giriş modülünü de kullanabilirsiniz. Bunun ne işe yaradığını bilmiyorsanız kısaca bilgi verelim; Facebook hesabınızı Instagram hesabınızda Entegre ederek Facebook’ta kullandığınız kimliğinizle Instagram girişi yapabiliyorsunuz.

Facebook Giriş Yapamıyorum Sorunu

Son dönemlerde birçok sosyal medya kullanıcısı facebook giriş yapmak istiyorum Seçeneğini kullandıktan sonra sorun yaşadığını söylüyor. Yani kullanıcılar Facebook hesabına ulaşmakta zorluk çekiyor. Bazen dünya genelinde Facebook erişim sorunu yaşanıyor. Haberlerde Anında bu durumla ilgili bilgiler görebilirsiniz. Facebook giriş sorunu bu nedenle anlık olarak kaynaklanabilir. Eğer hesabınıza ulaşmakta zorluk çekiyorsanız Bu anlık ve geçici bir sorun olabilir Bir süre bekledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz. Ancak tekrar denemenize rağmen facebook giriş yapamıyorum diyorsanız Facebook sitesini yardım bölümünden yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Böyle durumlarda şifreniz başkası tarafından çalınmış ya da değiştirilmiş olabilir. Eğer güvenlik sorunu yaşıyorsanız mutlaka şifrenizi yenilemeniz öneririz.

Facebook Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Facebook hesap dondurma işlemi de kullanıcılar tarafından merak edilen diğer konulardan biri. Eğer hesabınız geçici olarak dondurmak istiyorsanız bütün Facebook sayfalarının sağ üst tarafında bulunan hesap ayarları bölümüne girin. Burada sol üst sütunda bulunan genel bölümüne tıklayın. Karşınıza burada hesabını yönet bölümü çıkacaktır Oradan da hesabını dondur seçeneğine Tıklayın ve onaylamak için gerekli olan talimatlara devam edin. Facebook hesabınızı dondurmayı tercih ettiğinizde Siz yeniden giriş yapana kadar sizden başka hiç kimse Profilinizi göremez. Ancak bu sırada Messenger Hala aktif olacaktır Bunu unutmayın. Ayrıca Facebook hesabını dondurduktan sonra Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz bazı mesajlar ve bilgiler görünmeye devam eder. Yine arkadaşlarınızın listesinde adınız görünür. Eğer Facebook hesabınıza birlikte Messenger hesabınızı da dondurmak isterseniz, Onu da messenger üzerinden ayrı bir işlemle yapmanız gerekecektir.

Facebook Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebook şifre değiştirme bölümünü kullanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey hesabınızın içindeyken şifre bölümüne gidip buradaki adımları inceleyerek şifrenizi değiştirmek. Bu şekilde kolaylıkla facebook şifre yenileme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat facebook şifrenizi bilmiyorsanız işler biraz daha karışık. Bu durumda mail hesabınızın aktif olması gerekiyor çünkü Facebook şifre yenileme kodu mail hesabınıza geliyor. Facebook üzerinden cep telefonu tanımlama işlemi yaptıysanız, şifre yenileme için bu seçeneği de kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim