Facebook 500 Kişiyi İşe Almaya Hazırlanıyor

Gizlilik ihlali iddiaları ile son dönemlerde oldukça fazla gündeme gelen Facebook, Londra ofisinde çalışmak üzere 500 kişiyi işe almaya hazırlanıyor. Çeşitli Departmanlarda Görevlendirecek Facebook tarafından işe alınacak olan 500 kişiden 100’ü yapay zeka departmanında görevlendirilecek. Geri kalan personellerin ise spamla mücadele etme ve personel güvenliğini koruma gibi çeşitli alanlarda görevlendirileceği öğrenildi. Yapılacak olan yeni alımların […]

14.06.2019 - 21:07
30.06.2019 - 16:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Gizlilik ihlali iddiaları ile son dönemlerde oldukça fazla gündeme gelen Facebook, Londra ofisinde çalışmak üzere 500 kişiyi işe almaya hazırlanıyor.

Çeşitli Departmanlarda Görevlendirecek

Facebook tarafından işe alınacak olan 500 kişiden 100’ü yapay zeka departmanında görevlendirilecek. Geri kalan personellerin ise spamla mücadele etme ve personel güvenliğini koruma gibi çeşitli alanlarda görevlendirileceği öğrenildi. Yapılacak olan yeni alımların ardından Facebook’un ABD dışında bulunan en büyük mühendislik merkezinde 3 binin üzerinde personel çalışmaya başlayacak.

Sesli Asistan Çıkaracak

Facebook hakkında gündeme gelen son iddia ise gelecekte bir sesli asistan çıkarmaya hazırlandığı oldu. Son dönemde gizlilik ihlali haberleriyle gündeme gelen Facebook yapacağı hamlelerle eski popülerliğini geri kazanmak istiyor.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim