Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Sadakatsiz dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Cansu dere dizideki performansı ile geceye damga vururken aynı zamanda sosyal medyada da TT oldu. Ezel dizisinde Eyşan karakterine hayat veren Cansu Dere o dönem aldatan kadına oynarken şimdi aldatılan kadına oynadığı sosyal medya dün akşam bu konuda yorum yapa yapa bitiremedi.
Son Güncelleme:
 Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu

Kanal D’de başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisi ilk bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Doctor Foster dizisinin yerli uyarlaması olan Sadakatsiz de Cansu Dere Asya karakterine hayat verdi ve aldatılan bir kadını oynadı. Başarılı bir doktor olan Asya, eşi Volkan’ın kendisini aldatıldığını öğrenmesi ile birlikte adeta yıkılırken, aynı zamanda yakın arkadaşlarının da ihanetine uğradığını öğrendi. Uzun süreden beri ekranlardan uzak kalan Cansu Dere’nin performansı dün akşam diziye damga vururken sosyal medyada da TT oldu. Ancak sosyal medya kullanıcıları Cansu Dere’nin bir dönem Ezel dizisinde aldatan kadın Eyşan’ı canlandırdığını unutmadı.

Eyşan karakterini hatırlattılar

Sadakatsiz dizisi ve başrol oyuncusu Cansu Dere dün akşam sosyal medyada TT olurken Ezel’de yaptığı ihanet akıllardan çıkmayan Eyşan karakteri bir kez daha gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcıları Cansu Dere hakkında çok sayıda esprili yorum yaparken bazı kullanıcılar, “Eyşan yaptıklarının bedelini ödüyor” ifadelerini kullandı. Eyşan, Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Ezel karakterine en yakın arkadaşı ile aldatmış ve Türk televizyon tarihinin unutulmaz ihanetleri arasına girmişti.

Sadakatsiz reytinglere damga vurdu

Sadakatsiz dizisi sadece sosyal medyaya damga vurmakla da kalmadı aynı zamanda reytinglerde de iyi bir başlangıç yaparak rakiplerine gözdağı verdi. Şimdi gruplarda ikinci sıraya yerleşmeyi başaran dizinin reyting oranı da bir hayli iyiydi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yağmur Sarnıç UçanKuş TV canlı yayınında skandal açıklamalara imza attı
3 10 2020 - 14:59
Yorum Yap