Everton menajeri Sam Allardyce’den Cenk Tosun hamlesi

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
29 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig’de Beşiktaş’ın golcüsü Cenk Tosun için yeni bir açıklama geldi. Everton menajeri Sam Allardyce gol yollarında sıkıntı çektiklerini ve devre arasında mutlaka bir golcüyü kadrolarına katacaklarını söyleyerek Cenk Tosun için son sinyalleri verdi.

İngiltere Premier Lig takımlarından Everton’ın teknik direktörü Sam Allardyce, Beşiktaş’ın yıldız golcüsü Cenk Tosun için bomba gibi açıklamalarda bulundu. Basın mensupları ile bir araya gelen Sam Allardyce şu anda gündemlerinde olan golcü isimlerle diyalog halinde olduklarını siyah beyazlı takım ile anlaşmaları halinde de Cenk Tosun’u kadroya katmak için yoğun bir çaba içerisine girdiklerini söyledi.

Cenk Tosun’dan Veda

Sam Allardyce, “Bu isim Cenk Tosun ya da bir başkası olur. Bu konuda net bir şey söylemek için henüz çok erken. Aklımızda başka isimlerde var ama Cenk Tosun bize çok cazip geliyor. Diğer oyunculara göre Cenk Tosun hem daha genç hem daha dinamik. Mutlaka ki bize katkısı çok olacaktır. Daha fazla gol atmamız gerekiyor.” ifadelerine yer verdi.

İngiliz basını geçtiğimiz gün Everton’ın 28 milyon euro’ya Cenk Tosun transferini bitirdiğini yazarken dün oynanan Osmanlıspor maçı sonunda da genç oyuncu siyah beyazlı tribünlere üçlü çektirerek veda etmişti. Cenk Tosun’un sağlık kontrolünden geçtiği belirtilirken dün Osmanlıspor maçına çıkan yıldız futbolcu, karşılaşma sonrasında taraftarlara adeta ‘veda’ üçlüsü çektirerek herkesi göz yaşlarına boğmuştu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com