Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Esra Erol’da Tuğçe’nin Ankara’ya yanına gittiği kişi Tayfun Pehlül Akbıyık çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında evden kaçan Tuğçe’yi bulmak için annesi canlı yayına katılmıştı. Tuğçe'nin evden kaçtıktan sonra yanına gittiği kişi Tayfun Pehlül Akbıyık çıktı. Dün canlı yayına katılan Akbıyık, Tuğçe'yi iş için İstanbul'dan Ankara'ya götürdüğünü söyledi.
Eklenme:
 Esra Erol’da Tuğçe’nin Ankara’ya yanına gittiği kişi Tayfun Pehlül Akbıyık çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı her gün başka bir olayla izleyici karşısına çıkıyor ve genellikle sosyal medyada gündem oluyor. Programda dün yaşanan olayda ise evden kaçan Tuğçe’yi aramak için annesi canlı yayına katıldı. Tuğçe Esra Erol’da ekibi tarafından bulunarak stüdyoya getirildi ancak sonrasında yaşanan gelişmeler herkesi şaşkına çevirdi. Evden kaçtıktan sonra çalışmak için Ankara’ya gittiğini söyleyen Tuğçe’nin Tayfun Pehlül Akbıyık’ın yanına gittiği ortaya çıktı.

Esra Erol’a inandırıcı gelmedi

Annesi tarafından aranırken önceki gün bulunan ve stüdyoya gelen Tuğçe söyledikleri karşısında kimseyi inandıramadı. İstanbul’dan Ankara’ya iş için gittiğini söyleyen Tuğçe, orada bir profesörün yanında asistan olarak işe başladığını söylemişti. Ancak bu açıklamalara ne Esra Erol ne de stüdyoda bulunan avukat inanmadı ve bunu araştıracaklarını söyledi. Şehirler arası seyahat kısıtlaması uygulaması devam ederken Tuğçe’nin nasıl İstanbul’dan Ankara’ya gittiği de herkes tarafından merak ediliyordu.

tayfun pehlül akbıyık

Tayfun Pehlül Akbıyık’ın yanına gitmiş

Dün yaşanan gelişmeler ise herkesi şaşkına çevirdi. Tuğçe’nin yanına gittiği kişiyi Tayfun Pehlül Akbıyık çıkarken, canlı yayına katılan şahıs Tuğçe’yi iş için İstanbul’dan Ankara’ya götürdüğünü söyledi. Bir anda sosyal medyada ve Google arama motorlarında Tayfun Pehlül Akbıyık ismi araştırılmaya başlanırken, foyası da ortaya çıktı. Daha önce kendisini istihbaratçı almayı olarak tanıtan Tayfun Pehlül Akbıyık, FETÖ tutuklularının yakınlarına cezaevinden çıkarma vaadiyle 3 kişiyi, İş bulma vaadiyle de bir kişi toplam 570 bin lira dolandırdı. Sekreterine de cinsel tacizde bulunduğu ve zorla alıkoyduğu iddia edilen Tayfun Pehlül Akbıyık’ın 13 ayrı suçtan kaydı olduğu anlaşıldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta 21 Ekim çeyrek altını kim kazandı? Gün birincisi ve puan durumu!
21 10 2020 - 11:06
Yorum Yap