Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Esra Erol’da mide bulandıran olay: 14 yaşındaki kız hamile çıktı anne canlı yayında yakalandı

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programının dün ekrana gelen bölümünde mide bulandıran bir olay yaşandı. 14 yaşındaki bir kızın hamile kalması nedeniyle annesi tarafından evlendirildiği ortaya çıkarken canlı yayına gelen polis ekipleri anneyi gözaltına aldı.
Eklenme:
 Esra Erol’da mide bulandıran olay: 14 yaşındaki kız hamile çıktı anne canlı yayında yakalandı

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran program Esra Erol’da canlı yayın sırasında dün yaşanan olaylar akıllara durgunluk verdi. 16 yaşındaki kızını aramak için Esra Erol’un programına katılan Rafet Demirel, kızının annesi tarafından küçük yaşta evlendirildiğini öne sürdü. Hamide hanım da canlı yayına gelir gelirken babası yüzünden 16 yaşındaki kızını evlendirdiğini söyledi. Fakat Esra Erol’da ekibinin yaptığı araştırmalar sonucunda kızın evli bir adamla imam nikahlı olduğu ve bir bebek dünyaya getirdiği ortaya çıktı.

Esra Erol’da 14 yaşındaki kızın hamilelik şoku

Esra Erol’da programına katılan kişilerle ilgili yapılan ihbarlar ise akıllara durgunluk verdi. Görgü tanıkları yaptıkları açıklamalarda annenin 14 yaşındaki kızını da hamile kaldığı için para karşılığında evlendirildiğini iddia etti. Anne canlı yayında olayın doğruluğunu kabul ederken babası yüzünden kızlarını evlendirmek Zorunda kaldığını öne sürdü.

Canlı yayında gözaltına alındı

Esra Erol’da canlı yayında yaşanan bu gelişmelerin ardından harekete geçen Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri stüdyo ya gelerek anne Hamide hanımı ifadesini almak üzere karakola götürdü. Ayrıca önceki gün de Esra Erol’da canlı yayınına katılan annenin verdiği ifadelerin tamamının yalan olduğu da ortaya çıktı. 14 yaşındaki kızı hamile kalan ve yaşça kendisinden büyük bir adamla evlenen Hamide hanımı diğer kızı olan 16 yaşındaki çocuğun da 20 günlük bir bebeği olduğu ortaya çıktı.

esra erol'da

Çocuklar devlet korumasına alındı

Hamide Hanım’ın 16 yaşındaki ve 14 yaşındaki iki kızı devlet korumasına alınırken sosyal hizmetler tarafından 20 günlük bebeğin de koruma altına alındığı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap