Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Esra Erol’da 17 Haziran cinlere inanıp çocuklarıyla kaçan Ayfer Duran şok etti

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da 17 Haziran yeni bölüm de çok ilginç anlar yaşandı. Eşinin canlı yayına katılarak aramaya başladığı cinlere inanarak çocuklarını alıp kaçtığı iddia edilen Ayfer Duran bugün Esra Erol'da canlı yayına katıldı. Programda Şaban Duran ve eşi Ayfer Duran'ın yüzleşmesi ekran başında izleyenlerde şaşkınlık yarattı. Ayfer Duran'ın eşine karşı nefret dolu bakışları Esra Erol'u da şaşkına çevirdi.
Son Güncelleme:
 Esra Erol’da 17 Haziran cinlere inanıp çocuklarıyla kaçan Ayfer Duran şok etti

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Esra Erol’da 17 Haziran yeni bölümde yaşananlar ekran başında izleyenlerde şaşkınlık yarattı. Şaban Duran, çocuklarını alarak evden kaçan eşi Ayfer Duran’ı aramak için Esra Erol’da programına gelmişti. Şaban Duran yaptığı açıklamada eşinin cinlerle irtibat kurduğunu ve kimin öleceğini bildiğini gaipten haber aldığını söylemiş ve büyük şaşkınlık yaratmıştı. Ayfer Duran yaşadığı bu olayların ardından başta eşi olmak üzere herkes ile irtibatını kesmiş üç çocuğunun yanı sıra komşunun oğlunu da kendisine inandırmıştı. Bir gece bütün çocukları yanına alan Ayfer Duran Ağrı’dan kaçıp İstanbul’a geldi. Ayfer Duran ve Şaban Duran çifti bugün canlı yayında yüzleşti.

Ayfer Duran Esra Erol’da canlı yayınına geldi

Anlatılanlarla izleyicilerde şok etkisi yaratan Ayfer Duran bugün Esra Erol’un canlı yayınına katıldı. Eşi ile yüzleşmek için canlı yayına gelen Ayfer Duran, rüyalarının çıktığını belirtirken rüyasında kimin öleceğini gördüğünü ve eşinin de öleceğini söyledi. Her şeyi gerektiği kadar gördüğünü söyleyen Ayfer Duran, etrafında olan hiç kimsenin kendisine inanmadığını dile getirdi.

Ölecek dediklerin ölmemiş

Ayfer Duran’ın yaptığı bu açıklamalar üzerine Esra Erol devreye girerken eşinin ağabeyinin öleceğini söylediğini ve yaşadığını eşinin de öleceğini söylediğini ama onun da ölmediğini söyledi. Esra Erol’un bu sözleri üzerine yeniden konuşmaya başlayan Ayfer Duran, “Ben onlara öleceksiniz demedim ki. Hayatlarınızdan eksilir dedim’ yanıtını verdi.

Eşine nefret dolu bakışları dikkat çekti

Esra Erol’da canlı yayınına gelen Ayfer duran kişinin sesini duyduktan sonra ise çılgına döndü. Eşinin sevgi dolu sözcüklerine nefret dolu bir şekilde karşılık veren Ayfer Duran, ‘ben seni sevmiyorum, ahirette de affetmeyeceğim’ dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap