Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Esra Erol’da 10 Haziran Çarşamba evlendiği kadının hamile olduğunu gerdek gecesi öğrendi

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında gün geçmiyor ki ilginç bir olay yaşanmasın. Sevilen programda yine yok artık dedirtecek bir olay gündeme geldi. Programa katılan Emrah Çetin, evden kaçan eşini bulmak istediğini söyledi. Aynı zamanda çocuk için DNA testi isteyen Emrah olayın detaylarını anlatırken Hem Esra Erol'un hem de stüdyoda bulunan diğer konukların ağzı açık kaldı. Emrah Çetin, eşinin hamile olduğunu gerdek gecesinde öğrendiğini söyledi. Esra Erol'da 10 Haziran Çarşamba yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Esra Erol’da 10 Haziran Çarşamba evlendiği kadının hamile olduğunu gerdek gecesi öğrendi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da 10 Haziran Çarşamba yeni bölümde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Programa konuk olan Emrah Çetin evden kaçan eşini bulmak için geldiğini söyledi. İnternet üzerinden tanıştığı Sibel Çetin ile evlenen Emrah Çetin evleninceye kadar kadına hiç görmedi. Gerdek gecesinde öğrendikleri ise hem Emrah Çetin hem de Esra Erol’da stüdyosunda bulunanlar için şok etkisi yarattı.

8 aylık hamile olduğunu öğrendi

Emrah Çetin’in iddiasına göre gerdek gecesinde Sibel Çetin’in 8 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. O zamana kadar hiçbir şekilde karısının hamile olduğunu bilmediğini söyleyen Emrah, gerdek gecesinde Sibel’in kendisine her şeyi anlattığımı dile getirdi. Gerdek gecesinde hamilelik etrafında bulunan Sibel aynı zamanda çocuğun babasının da Emrah olduğunu iddia etti. Emrah aynı zamanda birkaç gün sonra eşi rahatsızlanınca hastaneye götürüyor ve ailesi de bu durumu öğreniyor. Ailesine hamilelik konusunda bir şey açıklamak istemeyen Emrah durumu onlardan gizliyor.

esra erol

Başlık parası istediler

Emrah’ın gerdek gecesi öğrendikleri yetmezmiş gibi kızın babası devreye giriyor ve başlık parası istiyor. Damadını bir kenara çeken baba 10.000 lira vermesi durumunda bu bebek olayının kapanacağını söylüyor. Aynı zamanda Emrah’ı da öldürmekle tehdit eden kayınpedere 10.000 lira ödeniyor.

Esra Erol çok içinde dinledi

Emrah Çetin’in anlattıklarını büyük çöp içerisinde dinleyen Esra Erol anlatılanlar karşısında kafasının karıştığını söyledi. Esra Erol kadının 8 aylık hamile olduğunu nasıl anlamadığını tekrar tekrar Emrah’a sorarken Emrah ise hep internetten görüştüklerini nikahtan birkaç gün önce yüz yüze geldiklerini söyledi. Şimdi Esra Erol ve ekibi evden kaçan Sibel’i arıyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap