Haber

Eskişehirspor Başkanı’ndan Puan Silme Cezası Sonrası Açıklama: Dilencilik Yapmayacağız

FIFA tarafından verilen puan silme cezasını değerlendiren Eskişehirspor Başkanı Osman Taş, bu konuda suçlu ya da suçluları aramanın şu an için bir fayda getirmeyeceğini ifade etti. Bütün geçmiş yönetimlerin bu süreçte bilgisi olduğunu belirten Osman Taş, benzer başka dosyalarının da var olduğunu herkesin bildiğini dile getirdi. Yaşadıkları bu olayda anlamsız olan tek şeyin alacaklı vekili olan avukatın anlamsız davranışı ve menajerinin buna seyirci kalması olduğunu belirten Osman Taş, bu konunun daha önceden ötelendiğini ve 8 Temmuz’a kadar çözümü için süre alındığını ancak avukatın kendisi ile şahsen görüşmeden bu hareketi yaptığını söyledi.

8 Temmuz’da Karşılıklı Görüşülecekti

Söz konusu avukatın kendilerinden önceki başkan olan Kaan Ay’ı aradığını belirten Taş, yapılan yönlendirme sonrasında da kendilerinin bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade etti. Bu avukat ile kendi avukatlarının görüştüğünü ve 8 Temmuz öncesi konuyu karşılıklı çözmek için bir araya gelmeye karar verdiklerini dile getiren Taş, daha sonrasında Kaan başkanı arayan avukatın ödeme konusunda kendisine olumsuz görüş bildirdiğini beyan ettiğini ancak kendilerinin böyle bir görüşme olduğu konusuna itibar etmediklerini söyledi.

Birileri Aleyhte Çalışıyor

Bu süreç içerisinde dilencilik yapmaya niyetlerinin olmadığını belirten Taş, içeride ya da dışarıda birilerinin aleyhte çalışmaya devam ettiğini öne sürdü. Kendilerinin yönetime gelirken bir kaç aylık plan ile gelmediklerini belirten Eskişehirspor başkanı, farklı projelerinin olduğunu ve bazılarını uygulamaya koyduklarını dile getirdi. Bu işlerin altından emek ve sabırla kalkacaklarını belirten Eskişehirspor başkanı Taş, Eskişehirspor taraflarını da omuz omuza mücadele etmeye çağırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu