Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’ın sağlık durumu hakkında ilk açıklama: Yoğun bakımda tedaviye alındı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan yazlığında tatil yaptığı sırada rahatsızlanan Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt tedavi için dün İstanbul'a getirilmişti. Yaşar Büyükanıt’ın tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nden yapılan açıklamada yoğun bakım servisinde tedavi altında bulunduğu belirtildi.

28.07.2019 - 13:34
28.07.2019 - 14:56
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Genelkurmay eski başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yazdığında tatil yaptığı sırada dün rahatsızlanmış ve tedavi için İstanbul’a getirilmişti. Maslak Acıbadem Hastanesi’nde tedavi altına alınan Yaşar Büyükanıt’ın yoğun bakımda olduğu açıklandı.

Hastaneden yazılı açıklama

Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt’ın sağlık durumu hakkında Acıbadem Maslak Hastanesi başhekimi Cengiz Bavbek, yazılı bir açıklama yaptı. Yaşar Büyükanıt’ın dün gece saatlerinde hastaneye giriş yaptığını belirten başhekim, gerekli tıbbi tetkik ve muayene sonucunda beyin damar tıkanıklığı ve alt solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak genel durum kötüleşmesi nedeniyle yoğun bakım servisine alındığını ve tedavisine yoğun bakımda devam edildiğini belirtti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim