Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tahliye edildi

FETÖ'nün mülkiye yapılanması davasında savcı Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve 4 sanığın tahliyesini istedi. Mahkeme heyeti verilen aranın ardından Hüseyin Çapkın'ın tahliye edilmesine tahliyesi ile birlikte ev hapsine karar verdi.

19.12.2017 - 19:13
19.12.2017 - 19:13
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

FETÖ terör örgütünün mülkiye yapılanmasına yönelik İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleştirilen duruşmada tutuklular hakkında kararlar açıklandı. Fetö’nün mülkiye yapılanmasına yönelik süren davada İstanbul eski valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın‘ın da aralarında yer aldığı 11 tutuklu sanığın yargılanmasında savcı 4 sanığın tahliyesini talep etti.

Mahkeme heyeti istek sonrası verilen aranın ardından kararını açıkladı ve 11 tutuklu sanık arasında yer alan Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tahliye edildi. Mahkeme Çapkın’ın ev hapsine çarptırılmasına karar verdi.

MUTLU’NUN TUTUKLULUK HALİ DEVAM EDECEK

Mülkiye yapılanmasına yönelik görülen davada Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ev hapsine karşılık tahliye edilirken davanın bir diğer sanığı Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun ise tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim