Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu istifa etti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
15 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ak Partili bir belediye başkanı daha görevinden istifa ettiğini belirtti. 13 yıldır görevinin başında olan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, sağlık sorunları nedeni ile yaptığı açıklamasında istifa ettiğini dile getirdi.

AK Partili Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu görevinden resmen istifa etti. Sağlık sorunlarını bahane gösteren Necmi Kadıoğlu’nun görevinden istifa etmesi yerli vatandaşı oldukça üzdü. Esenyurt Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklamada yaklaşık 13 yıldır görevinin başında yer alan Necmi Kadıoğlu’nun istifası olarak ise sağlık sorunları gösterildi.

Bugün itibarı ile görevini resmen bıraktığı belirtilen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun resmi bir açıklama ile bunu basın toplantısında gerçekleştirmesi de bekleniyor. Yaklaşık 3 yıldır bazı sağlık sorunları ile boğuşmak zorunda kalan Necmi Kadıoğlu’nun görevine pek fazla adapte olamadığı da belirtildi.

Necmi Kadıoğlu Görevini Bıraktı

Esenyurt Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Sorumlu olduğum ilçeye 13 yılı aşkın süredir sayısız hizmetlerim oldu. Bu görevi seve seve yerine getirdim ve bunun huzuru içerisindeyim. Seçildiğim günden bu yana ise sevgi ve aşk ile Esenyurt’a katkı vermeye çalıştım. Bu görevden ayrılmamım bana çok büyük üzüntü vereceğini bilsem de mutlaka yerime daha iyi biri gelecektir.” ifadeleri yer aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker ise açıklamasında, “Esenyurt Belediyesi ile ilgili bir sorunumuz yer almıyor. Kendisinin istifasını vermesi kadar doğal bir şey bulunmuyor. Bunda gerekçe olarak ise zaten sağlık sorunlarını gösterdi. Esenyurt bu ülkenin en büyük ilçelerinden sadece birisidir.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com