Erzurum’da aralarında husumet olduğu öğrenilen iki aile arasında kavga: 8 yaralı

Erzurum'un Horasan ilçesine bağlı Aşağı Çamlıkale Köyü’nde koyun otlatma meselesi yüzünden iki aile arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 2'si ağır 8 kişinin yaralandığı öğrenildi.

13.07.2019 - 13:38
13.07.2019 - 13:38
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Erzurum’un Horasan ilçesine 24 kilometre mesafede bulunan Aşağı Çamlıkale Köyü’nün çobanı dün akşam saatlerinde koyunları köye geç getirdi. Çobanın koyunları köye geç getirmesine sinirlenen bir aile çobanı darp etti. Başka bir aile ise çok çobanın dövülmesine tepki gösterirken muhtarlık seçimleri nedeniyle aralarında husumet bulunduğu öğrenilen iki aile arasında kavga çıktı. Kavgada taş sopa ve silahlar kullanılırken henüz açıklanmayan iki aileden 2’si ağır 8 kişi yaralandı.

Geniş güvenlik önlemleri alındı

Köylülerin ihbarı üzerine jandarma ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edilirken, yaralılar ilk müdahalenin ardından Horasan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada da yapılan müdahaleden sonra yaralıların Erzurum’daki Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi ve Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildikleri öğrenildi. Köyde olayların daha fazla büyümemesi için jandarma ekipleri tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Kavga ile ilgili olarak jandarmanın başlattığı soruşturma sürüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim