Ertuğrul Gazi rolüyle hafızalara kazınan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda yine dönem dizisinde oynayacak

TRT 1'de yaklaşık 5 sezon yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından Engin Altan Düzyatan'ın nasıl bir projede oynayacağı merak ediliyordu. Engin Altan Düzyatan'ın yeni işi belli oldu.

17.07.2019 - 19:49
18.07.2019 - 11:22
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile 5 sezon boyunca Ertuğrul Gazi olarak izleyicilerin karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan dizinin final yapmasının ardından ekranlara veda etti. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisinde başrolü ünlü oyuncu Burak Özçivit oynayacak. O dizinin çekimleri devam ederken Engin Altan Düzyatan’ın da yeni sezonda yepyeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

Yine dönem dizisi olacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından ünlü oyuncuya çok sayıda teklif geldiği öğrenildi. Gelen teklifleri değerlendiren Engin Altan Düzyatan’ın bir dönem projesini kabul ettiği öne sürüldü. Gelen bilgilere göre ünlü oyuncu yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kurşun isimli dizide oynayacak. Dönem dizisi olarak çekilecek olan dizinin senaryosunu Kerem Deren yazacak. Most yapım tarafından çekilecek olan yeni dizide Engin Altan Düzyatan’ın ‘Orhan Kurşun’ isimli bir savcıyı canlandıracağı iddia ediliyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim