Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Erol Köse tazminat davasını kaybetti Gülben Ergen’e 10 bin TL tazmianat ödeyecek

Son Güncelleme:
 Erol Köse tazminat davasını kaybetti Gülben Ergen’e 10 bin TL tazmianat ödeyecek

Bir süredir gündemden uzak kalan yapımcı Erol Köse, Gülben Ergen tarafından açılan tazminat davasını kaybetmesiyle bir kez daha gündeme geldi. Bugüne kadar birçok konuda yaptığı sivri yorumlarla tanınan Erol Köse, daha önce ünlü şarkıcı Gülben Ergen hakkında ağır ifadeler kullanmış ve hatta hakaret etmişti. Erol Köse’nin hakaretleri üzerine dava açan Gülben Ergen, tazminat almaya hak kazandı.

Gülben Ergen’e tazminat ödeyecek

Gülben Ergen geçtiğimiz yıl İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesine başvurarak yapımcı ve eski şarkıcı Erol Köse’nin farklı tarihlerde hem sosyal medya üzerinden hem de bir televizyon programında aleyhine açıklamalar yaptığını belirtmiş ve 250 bin liralık tazminat davası açmıştı. Gülben Ergen hazırladığı dava dilekçesinde, Erol Köse’nin bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programına katılarak kendisi hakkında ‘Gulbengate’ ve ‘Skandallar kraliçesi’ gibi sözler söylediğini iddia etmişti. Ünlü şarkıcı dava dilekçesinde Erol Köse’nin gerçek dışı kullandığı bu ifadeler nedeniyle sağlık, hayat, vücut bütünlüğü, özgürlük, isim, haysiyet, resim, şeref, idare itibar gibi kişilik değerlerini ihlal ettiğini belirterek kendisinin ve ailesinin ruhsal bütünlüklerinin bozulduğunu anlatmıştı.

10 bin TL ödeyecek

Gülben Ergen’in Erol Köse’ye açtığı davanın karar duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü. Davanın bittiğini belirten mahkeme Erol Köse’nin Gülben Ergen’e 10.000 TL tazminatı yasal faizi ile birlikte ödemesine karar verdi. Erol Köse hakkında açılan tek tazminat davası Gülben Ergen tarafından da açılmadı. Ünlü yapımcının eski eşi Fulden Köse, sadakatsizlik, zina, haysiyetsiz hayat sürme, psikolojik,  fiziksel ve ekonomik şiddet de dahil olmak üzere bir çok kötü ve onur kırıcı davranış içeren şiddetli geçimsizlik nedeniyle dava açılmış ve 50.000 TL nafaka ile 10 milyon lira tazminat istemişti.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Elçin Sangu ve Ozan Dolunay’ı buluşturan “İyi Günde Kötü Günde” fragmanı yayınlandı
9 08 2020 - 11:57
Bay Yanlış dizisindeki öpüşme sahnesi ve Can Yaman’ın kas şovuna tepki
9 08 2020 - 10:55
TV8 Apartmanlar Yarışıyor başvuru formu! Apartmanlar Yarışıyor başvurusu nasıl yapılır?
9 08 2020 - 09:56
7 Ağustos doya doya moda kim elendi? Haftanın birincisi ve puan tablosu
7 08 2020 - 14:05
Kuaförüm sensin 7 Ağustos Cuma kim elendi? Haftanın birincisi ve puan tablosu
7 08 2020 - 13:00
Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan tablosu! Hint saçı makyajı konseptinde kim kazandı?
6 08 2020 - 13:09
Yorum Yap