Erkenci Kuş final bölümünden ilk sahne yayınlandı: Can ve Sanem sonunda evleniyor

Star TV'de geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlayan ve ara vermeden bu yaz da devam eden Erkenci Kuş final kararı almıştı. Erkenci Kuş dizisinin finalinde neler olacağı izleyiciler tarafından merak edilirken dün akşam yayınlanan bölümüne ardından final bölümünün ilk sahnesi paylaşıldı. İşte Erkenci Kuş final bölümünde yaşanacaklar…

31.07.2019 - 10:31
31.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş final kararı ile izleyicileri şaşırtmıştı. Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yaz dizisi olarak başlayan izleyiciler tarafından sevindikten sonra yeni sezona devam eden ve ara vermeden bu yaz da yeni bölümleriyle ekrana gelen Erkenci Kuş, dizisinde son dönemlerde izleyiciler kötü senaryo nedeniyle şikayetçiydi. Reytinglerde de istenilen başarıyı gösteremeyen dizi yaz dizilerinin gölgesinde kalınca final kararı alındı. Erkenci kuş 51. bölüm ile ekranlara veda etmeye hazırlanırken dün akşam yayınlanan son bölümünü ardından final bölümünde yaşanacaklara dair ilk sahnede yayınlandı.

Can ve Sanem muradına eriyor

Erkenci kuş final bölümü ilk sahnede Can ve Sanem nihayet muradına eriyor. Gelinlik ve damatlıklarını giyen çift, ailelerinin ve arkadaşlarının da katıldığı düğün ile evleniyor. Sadece bununla da sınırlı kalmıyor daha önce dünya turuna çıkmak için harekete geçen çift geçirdikleri kaza nedeniyle bu planlarını iptal etmek zorunda kalmıştı. Can’ın yeniden hafızasına kavuşması ile birlikte çift bu planlarını da hayata geçiriyor. Yapılan düğünün ardından Sanem ve Can çifti teknelerine binerek denize açılıyor ve dünya turuna çıkıyor. Erkenci kuş dizisi böylece mutlu sonla bitiyor.

İşte Erkenci Kuş final bölümünden ilk sahne:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim