Erkenci Kuş final bölümünde bombalar peş peşe patlıyor: Sanem ve Can çiftinin üçüz bebekleri olacak

Star TV'nin sevilen romantik komedi dizisi erkenci kuş finali için geri sayım başladı. Erkenci Kuş 6 Ağustos salı akşamı yayınlanacak olan 51. bölümü ile ekranlara veda edecek. Ancak Demet Özdemir'in yaptığı açıklamalar akıllara başka ihtimalleri de getirdi.

04.08.2019 - 18:00
05.08.2019 - 12:08
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de geçtiğimiz yaz sezonunda başlayan ve hiç ara vermeden bu yaz sezonunda da devam eden erkenci kuş 6 Ağustos salı akşamı 51. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı dizinin final bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Sanem ve Can evlenmeye karar veriyor Hatta çift evlendikten sonra bebek bekliyor. Tanıtımlarda Sanem ve Can çifti evlendikten sonra Dünya turuna çıkıyor.

Sanem üçüz bekliyor

Erkenci kuş final bölümünü ilişkin yayınlanan son fragman da ise Sanem’in hamile olduğu ve doğum sancısı çektiğini görülüyor. Fakat büyük bir sürpriz çifti bekliyor. Çünkü Sanem ve Can çiftinin Üçüz bebekleri olacak. Tanıtımda dizide yaşanacak olan bütün sürprizlerin peş peşe açıklanması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Erkenci kuş mutlu sonla bitiyor ve izleyicilerin istediği gibi Sanem ve Can yıllardır hayalini kurdukları dünya turuna çıkıyor. Ancak son yayınlanan tanıtımın ardından izleyiciler Bir şüpheye düşmedi değil. Dizide bir ters köşe bekleyen izleyiciler dizinin mutlu sonla bitmesinin rüya olduğunu düşünmeye başladı. Erkenci Kuş’un final bölümünde durumun gerçekten öyle olup olmadığı anlaşılacak. Fakat şimdiden şunu söyleyebiliriz Erkenci Kuş izleyicisini üzmeyecek.

İşte Erkenci Kuş 51. bölüm 2. fragmanı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim