Televizyon

Erkenci Kuş dizisinin yıldızı Demet Özdemir Can Yaman’la yaşadığı evin satılacağı iddialarını yalanladı

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin setinde tanışan ve ardından aşk yaşamaya başlayan Demet Özdemir ve Can Yaman, Etiler Ulus’ta bir evde birlikte yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan bir haber de çiftin ev sahibinden kötü haber geldiği ve evin satıldığı belirtilerek, çiftin evden çıkmak zorunda kalacağı iddia edilmişti. Demet Özdemir gündeme gelen bu iddialar hakkında açıklama yaptı.

Aynı evde yaşamıyoruz

Demet Özdemir çıkan bütün haberleri yalanlayarak oturdukları evden çıkmak zorunda kaldıkları gibi bir durumun söz konusu olmadığını çünkü kendisinin evinde tek yaşadığını dile getirdi. Evinin satışa çıkması gibi bir durum olmadığını belirten Demet Özdemir haberlerin asılsız olduğunu ve baştan aşağıya yalan olduğunu ifade etti. Haberlerde çiftin aynı evde yaşadıkları ve aylık 15 bin lira kira ödedikleri Boğaz manzaralı evlerinin ev sahibi tarafından satışa çıkarıldığı iddia edilmişti. Satışa çıkan evi çiftin almak istediği ancak fiyatı çok yüksek geldiği için satın almaktan vazgeçtiği de iddialar arasında yer aldı. Demet Özdemir’in yaşadığı Boğaz manzaralı evin değerinin 5 milyon lira olduğu öne sürüldü.

Can Yaman sessiz kalmıştı

Diğer yandan Erkenci Kuş dizisindeki rol arkadaşı Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Can Yaman geçtiğimiz günlerde bebekte arkadaşları ile eğlendiği sırada gazetecilere yakalanmış ve paniklemişti. Demet Özdemir hakkında sorular sorulması üzerine basın mensuplarını duymamazlıktan gelen Can Yaman daha sonra arkadaşlarının yanına giderek eğlenmeye devam etmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu