Televizyon

Erkenci Kuş Dizisini Can ve Sanem’in Öpüşmesi de Kurtaramadı, Kimse Bilmez Reytinglerde Geçti

Star TV’de geçtiğimiz yıl yaz aylarında ekranlara gelmeye başlayan Erkenci Kuş dizisi sezon sonu gelmesine rağmen ara vermeden yaz sezonuna devam ediyor. İzleyiciler ilk zamanlarda Can ve Sanem arasındaki aşkı hem romantik hem de komik buluyordu. Ancak bir süre sonra dizinin senaryo tekrarına girmesi izleyicileri de sıkmaya başlamıştı. Bu konuda bir önlem almak isteyen senaristler Can ve Sanem’in ayrılmasına karar verdi. Daha sonra da dizi bir yıl atladı ve Can geri döndü.

Yeniden Yakınlaşmaya Başladılar

Erkenci Kuş son bölümde Can ve Sanem arasındaki yakınlaşma aslında izleyicilerin hoşuna gitti. Son bölümde Yiğit, Sanem’in yaptığı kremlerin sahtesini satan adamla buluştu. Can da bu fırsatı değerlendirerek Yiğit’i takip ettirdi ve fotoğrafladı. Fotoğrafları gören Sanem, Yiğit’e tepkisini koyarak Can’ın arkasından gitti. İzleyicilerin uzun süreden beri beklediği o sahnede nihayet gerçekleşti, Can ve Sanem öpüştü.

Öpüşme Sahnesi Kurtarmadı

Ancak Erkenci Kuş dizisinde son dönemlerde başlayan reyting sorunu devam ediyor. Kış döneminde reytingler nedeniyle Cumartesi akşamına alınan dizi yaz aylarının gelmesi ile rakipleri sezon finali yapınca yeniden salı gecesine alınmıştı. Ancak yaz aylarında da Erkenci Kuş dizisinin karşısına bu defa da Kimse Bilmez dizisi rakip olarak geldi. Can ve Sanem’in öpüşme sahnesi ile reytinglerin hareketleneceği düşünüldü, ancak Erkenci Kuş yine Kimse Bilmez dizisinin arkasında kaldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu