Erkenci Kuş dizisine Yunanistan’da yoğun ilgi var ama Türk izleyici diziden şikayetçi

Star TV'de Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisi Türkiye'de reytinglerinin düşmesi nedeniyle eleştirilirken, Yunanistan'da ise zirveye oynuyor.

17.07.2019 - 10:08
17.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Can Yaman ve Demet Özdemir’in Star TV’de başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisi uzun süreden beri reytingler ile ilgili bir problem yaşıyor. Dizinin son bölümünde Can ve Sanem’in geçirdiği kazanın ardından biraz reytingler yükseldi ancak, bundan sonrası nasıl olacağı tam anlamıyla bir muamma. Dizinin senaryosunu sürekli olarak tekrara düşmesinden şikayetçi olan izleyiciler artık sıkıldı ve izlemiyor. Can ve Sanem’in bir an önce evlenmesi ve çoluk çocuğa karışması hikayelerinin bu şekilde değişmesi bekleniyor.

Yunanistan’da yoğun ilgi

Gold filmin yapımcılığını üstlendiği Erkenci Kuş dizisi Yunanistan’da daha gösteriliyor. Yapımcı Faruk Turgut sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dizinin Yunanistan’da durumunun gayet iyi olduğunu duyurdu. Türk izleyiciler ise Turgut’un bu paylaşımına yorum yaparak Türkiye’de İşlerin iyi gitmediğini sadece Yunanistan’da iyi gidiyor diye projenin bu şekilde devam etmemesi gerektiğini dile getirdi. Dizinin sürekli Can ve Sanem karakteri üzerinden dönmesinden şikayet eden ve artık bu çiftin evlenmesi gerektiğini belirten izleyiciler, sürekli ayrılma barışma sahneleri nedeniyle seyirci kaybının yaşandığını, diziyi sevdiklerini ancak bu gidişatın doğru olmadığını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim