Erkenci Kuş dizisi yeni başlayan romantik komedi dizilerine yenildi son sıraya düştü

Star TV'nin geçtiğimiz sezona damga vuran dizisi Erkenci Kuş, yeni sezonda yaz dizilerinin arasında kaybolup gitti. Başarılı yaz dizilerinin gerisinde kalan ve izlenme rakamlarında son sıraya düşen Erkenci Kuş dizisi final mi yapacak soruları da gündeme gelmeye başladı.

15.07.2019 - 18:00
16.07.2019 - 11:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı erkenci kuş dizisi yeni sezonda başlayan yaz dizilerinin biraz gölgesinde kalmaya başladı. Dizi başladığı ilk dönemlerde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın performansı nedeniyle çok eleştiriliyordu. Ancak son dönemlerde iki oyuncu da kendini toparladı ve özellikle komedi sahnelerini daha iyi kontrol etmeye başladı. Fakat dizileri oyuncuları ne kadar yükselse de dizi reyting sıralamasında gerilere düştü. İzleyiciler ise sorunun dizinin senaryosunda olduğunu sürekli senaryonun kendini tekrar ettiğini söylüyor.

Final yapar mı?

Erkenci Kuş dizisi son dönemlerde izleyicilerin ilgisini kaybederken dizisinin reytingleri de düşmeye başladı. Can Yaman ve Demet Özdemir’in oyunculuklarının iyi olduğunu ve daha iyi bir senaryoya hak ettiğini düşünen izleyiciler, Erkenci kuş dizisinde sürekli aynı sahnelerin çekilmesinden şikayetçi. Erkenci kuş hayranları, sanki her bölümde başa dönüyormuş ve aynı sahneyi izliyormuş gibi hissettiklerini söylüyor. Romantik komedi dizileri ile ilgili kendi köşesinde bir yazı yazan Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Erkenci Kuş’un reyting listesindeki yerini değerlendirdi. Yaz aylarında ekranlarında 4 farklı romantik komedi dizisi olduğunu belirten Koloğlu, bunlar arasında en kötü gidişatın Erkenci Kuş dizisinde olduğunu dile getirdi. Afilli Aşk dizisi listede ilk sırayı alırken, Her yerde sen dizisi 2. sırada ve benim tatlı Yalanım ise 3. sırada yer aldı. Yeni başlayan dizilere yenik düşen ve listenin sonuna kadar gerileyen Erkenci Kuş dizisinde bir an önce önlem alınmazsa final yakın gibi görünüyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim