Erkenci Kuş Dizisi Sürekli Senaryo Tekrarına Girince Hayranları İsyan Aşamasına Geldi

Star TV'de ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisi sürekli olarak senaryo tekrarına girince izleyiciler isyan etme noktasına geldi. Daha önce dizide çözüm arayışına girilmiş ve 1 yıl ileriye atılmıştı ancak Sanem ve Can arasında eskiden yaşanan sahneler bir kez daha ön plana çıkmaya başladı.

30.06.2019 - 14:15
30.06.2019 - 14:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de geçen sene yaz sezonunda başlayan yorucu bir sezon geçirmesine rağmen sezon finali yapmayan ve yine devam eden Erkenci Kuş dizisi artık sürekli olarak senaryo tekrar etmeye başladı. Dizinin başladığı ilk dönemlerde izleyiciler Sanem ve Can aşkını severek izliyordu fakat sahnelerin çok uzaması Sanem ve Can arasında hiçbir konunun ilerlememesi izleyicileri çileden çıkardı. Karşılarında sürekli olarak bakışan ve hiç ilerlemeyen bir çift görmekten sıkılan izleyiciler sonunda isyan etti. Tepkilerin gelmesi üzerine senaryo da bir değişikliğe gidildi ve dizi 1 yıl ileriye atıldı. Bu süre içerisinde Can, Sanem’i terk ederek yurt dışına gitti ve ikili yollarına ayrı ayrı devam etmeye başladı. Ancak daha sonra Can yeniden Türkiye’ye döndü ve bir kez daha Sanem’le yakınlaşmaya başladı.

Dizide Sürekli Can ve Sanem’in Yakınlaşma Sahneleri Ön Planda

Erkenci kuş dizisinde sürekli Can ve Sanem’in yakınlaşmaları ön planda tutuluyor. Aynı zamanda Can Divit karakterine hayat veren Can Yaman’ın kaslarını göstermek için sürekli olarak üstü çıplak dolaşması da izleyicileri rahatsız ediyor. Tutkulu bir aşk yaşayan ve her sahnede öpüşecek gibi davranan Can ve Sanem’in bu tavırları ekran başında olanları çıldırtıyor. Aynı zamanda bu sahnelerin çok uzun uzun çekilmesi de izleyicilerin tadını kaçırıyor. Romantik komedi dizisinde daha fazla gülmek isteyen izleyiciler bu sahneler yerine daha eğlenceli sahneler çekilmesini istiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim