Erkenci Kuş 48. bölümde Can hafızasını kaybediyor Sanem için işler sarpa sarıyor

Star TV'nin salı akşamları ekrana dizisi Erkenci Kuş 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci kuş son bölümde Can ve Sanem’in geçirdiği kazanın ardından Can’ın sağlık durumu merak ediliyordu. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında Can hiçbir şey hatırlamıyor.

11.07.2019 - 12:05
11.07.2019 - 14:45
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de yaz aylarında izleyicilere eğlenceli ve keyifli anlar yaşatan Erkenci Kuş 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Sanem ve Can kaza geçirmiş, izleyiciler Can için oldukça endişelenmişti. Neyse ki Can ve Sanem çifti bu kazadan sağ salim kurtuluyor. Ancak sorun şu ki kaza sırasında kafasını çarpan Can, hiçbir şey hatırlamıyor. Can’ın hafızasını kaybetmesi sevgilisi Sanem’in yeni kararlar almasına neden oluyor.

Ajansı yeniden kurmak istiyor

Can ve Sanem tekne ile dünya turuna çıkmaya karar vermiş ancak tekneye gittikleri sırada trafik kazası geçirmişti. Dünya turu planı iptal olunca Sanem yeniden ajansı kurma kararı veriyor. Tabii ki bütün ekip bu karara çok seviniyor. Can ve Sanem bir kez daha ortak olarak ajansı birlikte yönetiyor. Sanem biraz da bu işi yaparken eski günlere dönünce Can’ın her şeye hatırlayacağını düşünerek yapıyor. Fakat hiçbir şekilde Can, Sanem’e olan aşkını hatırlamıyor. Sanem bu gelişme ile zor günler yaşarken bir yandan da Can’a kendini hatırlatmaya çalışıyor. Bu sırada Sanem, oldukça komik ve eğlenceli sahnelere imza atıyor.

İşte Erkenci Kuş 48. bölüm tanıtımı

Erkenci Kuş son bölüm özeti

Sanem ve Can uzun süren bir ayrılığın ardından yeniden barışıyor. Can’ın teknesini geri olan Sanem ona hayatının en anlamlı hediyesini veriyor. Birbirini seven çift barışıyor, ancak Sanem’in ailesi bu ilişkiye kesinlikle karşı. Üstüne bir de Sanem ve Can 2 yıllığına dünya turuna çıkmaya karar verince Sanem’in babası Nihat sert tepki gösteriyor. Yapılan veda gecesine Sanem’in ailesi katılmayınca ikili onlarla kırgın gitmek istemiyor ve gönüllerini almak için yola çıkıyor. Ancak, yolda geçirdikleri trafik kazasıyla her şey başa sarıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim