Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Eren Talu’nun 10 Yıl Önce Verdiği Röportaj Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Son Güncelleme:
 Eren Talu’nun 10 Yıl Önce Verdiği Röportaj Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkının ardından Defne Samyeli’nin yaptığı açıklamalar sosyal medyaya bomba gibi düşerken, sosyal medya kullanıcıları 10 yıl önce verilen bir röportajı gündeme getirdi. Röportaj veren kişi Defne Samyeli’nin eski eşi Eren Talu. Ayşe Arman ile 10 yıl önce bir röportaj gerçekleştiren Eren Talu, o dönem Defne Samyeli’nin kendisini aldattığını çıplak fotoğraflarını gördüğünü anlatıyor.

Magazin gündemi ve sosyal medya Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkının çalkantılarını konuşmaya devam ederken herkes Defne Samyeli’nin açıklamalarını bekliyordu. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkına Defne Samyeli’nin ilk yorumu son derece kafa karıştırıcı oldu. Magazin gazetecilerine bir açıklama yapan Defne Samyeli, söyledikleri ile adeta aldatıldığını ima etti. Defne Samyeli’nin bu açıklamasının ardından destek olan sosyal medya kullanıcıları olduğu gibi 10 yıl önce verilen bir röportajı hatırlatan sosyal medya kullanıcıları da vardı. Defne Samyeli’nin eski eşi, 10 yıl önce Ayşe Arman’a verdiği röportajında o dönemler haber spikeri olan Samyeli’nin kendisini aldattığını ve başka bir adamla çekilmiş çıplak fotoğraflarını gördüğünü söylemişti. İşte Defne Samyeli’nin eski eşi Eren Talu’nun verdiği röportaj…

Aldatma İtirafını Kendisi Yaptı

Sosyal medya kullanıcıları Defne Samyeli’nin açıklamalarının ardından 10 yıl önce Eren Talu’nun Ayşe Arman’a verdiği röportajı ortaya çıkardı. O dönem Defne Samyeli’nin kendisini nasıl aldattığını tek tek anlatan Eren Talu, hatta aldatma itirafının eşi tarafından bizzat yapıldığını söylemiş.

Medya Konferansı’nda Ne Olduysa Oldu

Eren Talu açıklamasında şu ifadeleri kullanıyor; ”Defne, Brüksel’e bir medya konferansına gitmek istedi, “Tabii” dedim. Gitti. İşte ne olduysa o konferansta oldu. Richard Gizbert denilen o adamla tanışıyor. Adam, El Cezire televizyonunun Uğur Dündar’ı. Evli. Bilinen, tanınan biri. Karısı var, hayır işleriyle uğraşıyor, çok saygın bir kişilik. Londra’da yaşıyorlar. Richard o toplantıda moderatör. Bizimki de olgun erkeklerden hoşlanıyor…”

Sabaha Kadar Mesajlaşıyordu

Eşinin o dönemde sabahlara kadar bilgisayar başında olduğunu ve yatağa beşte geldiğini belirten Eren Talu, adamla internet üzerinden konuştuğunu ifade etmiş. Eren Talu röportajın devamında; ” Bir akşam çalışma odasına girdim, baktım internette, beni görünce apar topar bilgisayarı kapattı. Tam o sırada Blackberry’sine mesaj geldi, hem bilgisayara hem telefona aynı anda geliyor ya… Masadaki cep telefonunu elime aldım, koştu, elimden kaptı. Adamdan gelen mesajı görmemi istemiyor. Sildi mesajı.” diyerek olayı anlatıyor.

Adama Çıplak Fotoğraflarını Yollamış

Defne Samyeli ile olan ilişkisinin her detayını Ayşe Arman’a verdiği röportajda anlatmaya devam eden Eren Talu; “Votkanın gözünü seveyim! İki şişe votka içtik, birbirimize her şeyi anlattık. Seviştik de. Ama daha önce dedi ki, “Benden şüpheleniyorsun, al bak telefonumu hiçbir şey yok.” Verdi telefonu. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama sildiğini zannetmiş fakat her şey içinde. Bütün mailler, SMS’ler. Karımın çeşitli fotoğraflarını görüyorum, kendi kendine çekmiş, hiç tanımadığım bir adama göndermiş.” diyerek röportajı bitiriyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Hanife Gürdal eşinden boşandıktan sonra imaj değişikliğine gitti
17 09 2020 - 17:10
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Yorum Yap