Eren Bülbül’ü şehit eden PKK’lı terörist böyle teslim oldu

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Giresun’da Günlük yaylası bölgesinde kendisini iş makinesinin önüne atarak teslim olan PKK’lı teröristin bir süre yayladaki bir eve sığındığı belirtildi. Kışı geçirmek üzere erzak depoladıkları sığınağın yerini de gösteren teröristin ne olacağı konusunda henüz net bir bilgi gelmedi.

Giresun’da Yağlıdere ilçesine bağlı Üçtepeler Beldesi Günlük yaylası bölgesi civarında kendisini iş makinesinin önüne atan ve terörist olduğunu belirten bir şahıs ekip hakkında tüm bilgileri verdi. PKK’lı teröristin yaylada kaldığı ev didik didik aranırken açlıktan ölmek üzere olduğu belirlendi. Terör ekibinden kaçmak adına her şeyi göze aldığını söyleyen militanın son olarak gruptan ayrıldıktan hemen sonra da önceden gözlerine kestirdikleri evlerde kalarak buralarda karınlarını doyurduklarını ve üstünü değiştirecek elbiseler içinde sık sık hırsızlık yaptığını dile getirdi.

Terörist Teslim Oldu

Teslim olduktan hemen sonra jandarmaya bildiği her şeyi anlatan terörist kış hazırlığı yapmak üzere olduğu kırsaldaki evini de yetkililere gösterdi. Jandarma tarafından yapılan ilk incelemelerde ev içerisinde çok sayıda kışlık eşya ve erzak bulunduğu belirlendi. Bulunan malzemelerin bir çoğunun yayla evlerinde önceden bırakılan erzaklardan oluştuğu belirlenirken ya da 5 kişi oldukları belirtilen PKK’lı terörist gruplarının yakalanması için bölgede hava ve karar destekli bir operasyon başlatıldı.

Trabzon’da Eren Bülbül’ün şehit edildiği grubun içerisinde olduğu belirlenen teröristin kimliği konusunda kesin bir bilgi verilmezken teslim olduğu fotoğraf ise sosyal medyada elden ele yayıldı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com