Haber

Erdoğan’dan ambulans şoförüne övgü dolu sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki bacağı kesilmiş hastayı sırtında evine kadar taşıyan ambulans şoförüne övgüler yağdırdı. Erdoğan, “Bizim böyle yiğitlere her zaman ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde, iki bacağı kesilmiş hastayı sırtında evine taşıyan ambulans şoförü Çetin Karamanlar’a övgüler göstererek, “Allah ondan ve onun gibilerden razı oldu. Bizim böyle yiğitlere her zaman ihtiyacımız var.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen “Kaymakamlar Toplantısı”nda gündeme değindi.

Erdoğan’dan Övgü

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde, 112 Acil Servis ambulans şoförü Çetin Karamanlar, diyabet hastalığı nedeniyle iki bacağı diz üzerinden kesilen bir hastayı, evinin bulunduğu sokak alt yapı çalışması yüzünden kapalı ve çamurlu olduğu için yaklaşık 500 metre sırtında taşıyarak evine kadar ulaştırmayı başardı. Görüntüler basında ve sosyal medyada yayılınca bu hareket herkesin takdirini kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bugün Beştepe’deki kaymakamlar toplantısında yaptığı konuşmada Karamanlar’ı örnek göstererek onu övdü.

Erdoğan, ülkesi ve milleti için aşkla, sevgiyle, tutkuyla çalışanların asla yorulmayacağını belirterek her başarının gücü ve azmi biraz daha artıracağına işaret ederek bu ve bunun gibilerden “Allah razı olsun” mesajını gönderdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu