Erdoğan, İş Adamlarına Engel Olun

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
3 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Muş’ta katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın gündeminde ise iş adamları, ABD, Reza Zarrab ve Kemal Kılıçdaroğlu vardı. İlk olarak iş adamları konusunda açıklamalarda bulunan Erdoğan, ‘Görüyorum ki iş adamları yavaş yavaş yurt dışına kaçmaya başlamış. Önce kabinemize sonra da diğer vatandaşlara sesleniyorum. İş adamlarının kaçmasına engel olun. Bunlar Türkiye’yi zarara uğratan ve bağımsız olmasından rahatsızlık duyan kişilerdir’ dedi.

‘ABD’nin Kararlarını Saymayız’

Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan yargılamaların ve alınan kararların hükmünün olmadığını belirten Erdoğan, ‘ABD’deki durum bizi ilgilendirmez. Bizler Birleşmiş Milletler tarafından alınan kararları inceler ve uyarız. Bu sebeple ABD’den gelen tehditlere ve kararlara kulak asmayın’ dedi.

Son olarak Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erdoğan, ‘Görüyorum ki FETÖ’nün sunduğu deliller ile MİT’i zan altında bırakmaya çalışıyor. Ancak bu durumun sonuçları kendisi için çok daha kötü olacaktır. Kasetle göreve gelenler yakında dekontlar ile görevden alınacak. Kendisi darbe gecesi kahvesini yudumlayarak FETÖ’nün yaptıklarını izliyordu. Daha sonra da uçakla kaçmayı amaçlamış. Sen doğru söylemiyorsun Kılıçdaroğlu ve yakında bunun cezası en büyük şekilde çıkacak’ dedi.

Erdoğan’ın bu sözlerinde ise ilerleyen zamanlarda Kılıçdaroğlu ile ilgili yeni bilgilerin ve belgelerin medyaya servis edileceği düşünülüyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com