Erdoğan, İş Adamlarına Engel Olun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş adamları hakkında açıklamalarda bulundu.

03.12.2017 - 23:39
04.12.2017 - 10:34
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Muş’ta katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın gündeminde ise iş adamları, ABD, Reza Zarrab ve Kemal Kılıçdaroğlu vardı. İlk olarak iş adamları konusunda açıklamalarda bulunan Erdoğan, ‘Görüyorum ki iş adamları yavaş yavaş yurt dışına kaçmaya başlamış. Önce kabinemize sonra da diğer vatandaşlara sesleniyorum. İş adamlarının kaçmasına engel olun. Bunlar Türkiye’yi zarara uğratan ve bağımsız olmasından rahatsızlık duyan kişilerdir’ dedi.

‘ABD’nin Kararlarını Saymayız’

Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan yargılamaların ve alınan kararların hükmünün olmadığını belirten Erdoğan, ‘ABD’deki durum bizi ilgilendirmez. Bizler Birleşmiş Milletler tarafından alınan kararları inceler ve uyarız. Bu sebeple ABD’den gelen tehditlere ve kararlara kulak asmayın’ dedi.

Son olarak Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erdoğan, ‘Görüyorum ki FETÖ’nün sunduğu deliller ile MİT’i zan altında bırakmaya çalışıyor. Ancak bu durumun sonuçları kendisi için çok daha kötü olacaktır. Kasetle göreve gelenler yakında dekontlar ile görevden alınacak. Kendisi darbe gecesi kahvesini yudumlayarak FETÖ’nün yaptıklarını izliyordu. Daha sonra da uçakla kaçmayı amaçlamış. Sen doğru söylemiyorsun Kılıçdaroğlu ve yakında bunun cezası en büyük şekilde çıkacak’ dedi.

Erdoğan’ın bu sözlerinde ise ilerleyen zamanlarda Kılıçdaroğlu ile ilgili yeni bilgilerin ve belgelerin medyaya servis edileceği düşünülüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim