Erdoğan: İnşallah bu Ağustos’ta da tarihimizin zaferler halkasına bir yenisini daha ekleyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı için özel olarak sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda Ağustos ayının Türk tarihinde zaferler ayı olduğunu söyleyerek "İnşallah bu Ağustos'ta da tarihimizin zaferler halkasına bir yenisini daha ekleyeceğiz" açıklamasını yaptı. Malazgirt Zaferi, Mercidabık Seferi, 30 Ağustos ve Kıbrıs Harekatı'nı vurgulayan Erdoğan, ağustos ayının Türk'ün zaferlerine zafer katacağı bir ay olduğunu dile getirdi.

10.08.2019 - 13:42
10.08.2019 - 13:42
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Erdoğan, Türkiye’nin sınırları içinde kurulma çabaları gösterilen terör örgütüne ilk vurulan darbenin, Fırsat Kalkanı Harekatı’nın da 1 Ağustos’ta başladığını bildirdi ve “İnşallah bu Ağustos’ta da tarihimizin zaferler halkasına bir yenisini daha ekleyeceğiz” dedi.

“Türkiye’yi durdurmaya çalışanları hüsrana uğratacağız”

Erdoğan, “Ülkemizi terör örgütlerinin saldırılarından ekonomik tuzaklara kadar nice sinsi yöntemle durdurmayı planlayanları önümüzdeki dönemde de hüsrana uğratmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandıktan sonra “Türkiye’yi durdurmaya çalışanların hüsrana uğratılacağını” ekledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla uzun yola çıkacak sürücülere de uyarı mahiyetinde “Yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan emniyet kemerlerinin ses getirmesini, trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istiyorum. Yüreklere acı salmamak, bayram sevincimize gölge düşürmemek için hep birlikte daha dikkatli, sorumlu davranalım.” dedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim