Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor

Koronavirüs nedeniyle evde kaldığımız bugünlerde vakit geçirmek için oyun oynamak harika bir seçenek! Bu seçeneği çok daha çekici hale getiren ise düzenlediği kampanyalar ile Epic Games oldu. Geçtiğimiz hafta ücretsiz indirmeye açılan GTA 5 : GRAND THEFT AUTO V oyununun ardından firma %75'e varan indirimler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
Son Güncelleme:
 Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor

Korona virüs nedeniyle evde olduğumuz bugünlerde keyif alacağımız ev içi etkinlikler arıyoruz. Özellikle evde geçen günlerin en keyifli anları ise hiç kuşkusuz film/dizi izlemek ve oyun oynamakla oluyor.  Virüs nedeniyle evde kaldığımız bugünlerde başta netflix ve epic games olmak üzere pek çok ünlü kuruluş insanların vakit geçirebileceği aktiviteler için cazip seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerin en çok dikkat çekeni ise hiç kuşkusuz Epic Games tarafından düzenlenen kampanyalar oluyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde ücretsiz indirme hakkı sunulan “GTA V : GRAND THEFT AUTO V” oyunu büyük ilgi gördü.

Firma GRAND THEFT AUTO V oyununu kullanıcıların internet sitesinden ücretsiz olarak indirmelerine olanak sağladı ve büyük bir kitlenin dikkatini üzerine çekti. Öyle ki sürpriz indirme kampanyası o kadar büyük bir kitleye ulaştı ki yapılan indirmeler nedeniyle internet alt yapılarında yavaşlamalar ve kopmalar meydana geldi. Halen devam eden ücretsiz indirme kampanyasından yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu harika ücretsiz indirme seçeneğinin yanında Epic Games’te devam eden indirimler de oldukça dikkat çekiyor.

%75’E VARAN İNDİRİMLERLE HARİKA OYUNLAR

Control, Satisfactory, Borderlands 3, Anno 1800, Red Dead Redemption 2 ve daha pek çok oyunda indirim devam ediyor. Düzenlenen yeni indirim kampanyası ile listelenen pek çok oyunda %75’e varan indirimler bulunuyor. Oyun tutkunları ve evde kalan tüm kullanıcıların eğlenceli vakit geçirebileceği birbirinden kaliteli oyunlar Epic Games sitesinde listeleniyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Whatsapp’a Güncelleme mi Geldi? Whatsapp Çevrimiçi, Son Görülme, Yazıyor Özellikleri Kalktı mı?
20 06 2020 - 11:27
Twitter’da Büyük Yenilik: Sesli Tweet! Sesli Tweet Nasıl Atılır?
18 06 2020 - 13:57
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Yorum Yap