Enis Fosforoğlu’nun Tabutuna Sarılarak Poz Veren Selen Görgüzel Yapılan Yorumlara Ateş Püskürdü

Enis Fosforoğlu 71 yaşında hayatını kaybetti ve bugün sevenlerinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel'in tabuta sarılarak poz verdiği dakikalar damga vurdu. Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili olarak hakkında yapılan yorumlara Selen Görgüzel’den yanıt gecikmedi.

25.06.2019 - 20:01
25.06.2019 - 20:18
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tiyatro oyuncusu Enis Fosforoğlu için bugün cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine damga vuran olay ise Hamdi Alkan ile eşinin ilginç görüntüleri oldu. Cenaze töreninde Selen Görgüzel, Enis Fosforoğlu’nun tabutuna sarılıp gözyaşları dökerken kendisinin fotoğrafını çeken eşi Hamdi Alkan’a dönerek poz verdi. Bu görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Hamdi Alkan ve eşinin cenazede şov yaptığını iddia ederken Selen Görgüzel, çok geçmeden bu konu hakkında açıklama yaptı.

Hesabını Vereceksiniz!

Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan eleştirilere yine sosyal medya üzerinden yanıt veren Selen görgüzel, bugüne kadar kendisinin defalarca magazin figürü haline getirilmeye çalışıldığını belirterek, magazincilerle buna rağmen dostluk ve arkadaşlık ettiğini, ama bu defa işi abarttıklarını söyledi. Kendisi hakkında yapılan yorumlar karşısında canının çok yandığını ve bunu hiçbir zaman affetmeyeceğini belirten Selen Görgüzel, bu haberi yapanların hem Allah katında hem de adalet önünde hesap vereceğini söyledi. Enis Fosforoğlu’nu baba gibi gördüğünü söyleyen Selen Görgüzel, tabut başındaki fotoğraflarını bu şekilde paylaşarak kendi yaşadığı acının şova dönüştürüldüğünü ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim