Enis Arıkan’dan JLO konseri itirafı: 300 bin lira versem annem dişlerimi tek tek sökerdi

Antalya'da bir otelde sahne alan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez dün akşam ortalığı yıktı geçti. Jennifer Lopez konserini izlemeye gidenler arasında oyuncu Enis Arıkan da vardı. Enis Arıkan konseri 50 bin Euro olan locadan izleyince Instagram'daki mesaj kutusu doldu taştı. Bunun üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Enis Arıkan, konsere para vermediğini konuk olarak gittiğini söyledi.

07.08.2019 - 15:39
07.08.2019 - 15:39
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Latin müziğin dev ismi ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, dün akşam Antalya bebek turizm merkezinde bulunan Regnum Carya otelde sahne aldı. Oyuncu Enis Arıkan da Jennifer Lopez konseri için İstanbul’dan Antalya’ya giden isimler arasında ayda. Aynı zamanda Jennifer Lopez’i restoranda görüntülemeyi başaran Enis Arıkan aynı karede oldukları fotoğrafı sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

Para vermedim

Enis Arıkan konseri locadan izlediğini ancak para vermediğini söyledi. Sosyal medya hesabından kendisine çok sayıda mesaj geldiğini ve loca için 50 bin Euro vermenin saçma olduğunu söyleyen takipçileri olduğunu belirten Arıkan, gelen tepkiler nedeniyle bir itiraf videosu çekti. Enis Arıkan videosunda kendisinin konuk olarak konsere gittiğini ve para ödemediğini belirtirken aynı zamanda “ Eğer 50 bin Euro verseydim annem benim dişlerimi tek tek sökerdi” ifadelerini kullandı. Asla bir konser için 300 bin lira para vermeyeceğini belirten Enis Arıkan, “Jennifer bana 300 bin lira versin” diyerek takipçilerini güldürdü.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim