Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Kurşun’un çekimleri Ağustos ayında başlayacak

FOX TV'de yeni sezonda oldukça iddialı bir yapım ekranlara gelecek. Başrolünü Diriliş Ertuğrul dizisi ile herkesin gönlüne taht kuran Engin Altan Düzyatan'ın üstleneceği Kurşun dizisi ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

21.07.2019 - 11:58
21.07.2019 - 15:59
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

FOX TV yeni sezon için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni sezonda Çok iddialı projelerle ekranlara gelmeye hazırlanan FOX TV’de Kurşun dizisi başlayacak. Kurşun dizisinin başrolünü Diriliş Ertuğrul dizisi ile 5 sezon ekranlarda kalan Engin Altan Düzyatan üstlenecek. Yine bir dönem dizisi olacak olan Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan’ın karakteri herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Yavaş yavaş Kurşun dizisinin konu ve detayları da ortaya çıkıyor.

Hikaye 1970’li yıllarda geçecek

Yeni dizi Kurşun’un hikayesi 1970’li yıllarda geçecek. Engin Altan Düzyatan’ın dizide bir savcıya hayat vereceği öğrenildi. Ağustos ayında dizinin çekimlerinin başlaması planlanırken, Ekim ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Yapımcılığını Most Production’un üstleneceği dizinin yönetmenliğini ise Burak Arlıel ile Murat Can Oğuz yapacak. Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon boyunca Ertuğrul Gazi rolünü üstlenen Engin Altan Düzyatan’ın yeni rolü ve nasıl bir performans sergileyeceği de herkes tarafından merak ediliyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim