Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Enes Batur’dan 10 Yaşındaki Atakan Kayalar’a Yanıt Geldi

Eklenme:
 Enes Batur’dan 10 Yaşındaki Atakan Kayalar’a Yanıt Geldi

Sosyal medyada son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan 10 yaşındaki Atakan Kayalar’ın 3 yıl önce YouTube fenomeni Enes Batur için kullandığı ifadeler ortaya çıktı. Atakan Kayalar’ın bu ifadeleri sosyal medyada yer aldıktan sonra YouTube fenomeni Enes Batur da cevap vermek için geç kalmadın.

Henüz 10 yaşında olan Atakan Kayalar okuduğu kitaplar ve hayata dair yaptığı yorumlarla kısa süre içerisinde Türkiye’nin gündemine oturdu. 5 ayda 250 kitap okuduğunu söyleyen ve daha sonra da bir türlü basının gündeminden düşmeyen Atakan Kayalar’ın 3 yıl önce YouTube fenomeni Enes Batur için söylediği sözler de sosyal medyada olay oldu. Bir anda televizyonun büyülü dünyasının içinde kendini bulan ve şarkıcı Aleyna Tilki ile de bir polemik yaşayan Atakan Kayalar, herkesi hayrete düşürmeye devam ederken YouTube fenomeni Enes Batur 10 yaşındaki çocuğa cevap vermekte gecikmedi.

Aleyna Tilki’ye de Yanıt Vermişti

Atakan Kayalar sosyal medyada gündeme geldikten sonra popçu Aleyna Tilki sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak “Benim seninle tanışmam lazım Atakan ruh eşim gibisin” ifadelerini kullanmıştı. Atakan ise Aleyna Tilki’nin bu paylaşımına Erol Köse’nin Instagram hesabından video ile yanıt vermiş ve “Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem” ifadelerini kullanmıştı.

Uzmanlar Atakan İçin Devrede

Atakan Kayalar bir anda Türkiye’nin gündemine otururken tartışmaların daha da alevlenmesi üzerine Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girdi. Bakanlık Atakan Kayalar için sağduyu çağrısı yaparken aileye pedagojik yönlendirme ve rehberlik hizmeti verilmeye başlandığını açıkladı.

Enes Batur’da Polemiğe Dahil Oldu

Günlerdir bir türlü Türkiye’nin gündeminden düşmeyen söylediği sözlerle olay yaratmaya devam eden Atakan Kayalar’ın geçmişi de ortaya çıkmaya devam ediyor. Atakan kayaların 3 yıl önce YouTube kanalına bir video yüklediği ve kanaldaki videosunda ise YouTube fenomeni Enes Batur’un kendisinin en büyük hayranı olduğunu söylediği ortaya çıktı. Ancak Atakan daha sonra videoda “Şaka yaptım ben Enes Batur’un hayranıyım, onu çok seviyorum” ifadelerini kullanıyordu. YouTube’da yaptığı paylaşımlarla sık sık çocuklara kötü örnek olduğu iddia edilen Enes Batur ise Atakan’ın kendisi hakkında yaptığı bu paylaşımın ardından bir açıklama yaparak “Her şeyden önce annene saygılı olmayı öğrenmelisin” dedi.

Annesine Yaptığı Davranış Eleştirilmişti

Sosyal medyada videolarının gündeme gelmesinin ardından bir anda basının yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan Atakan Kayalar, geçtiğimiz günlerde bir röportaj sırasında yanında bulunan annesine “Seni şöyle alalım” demiş ve bu görüntüler sosyal medyanın gündemine oturarak çok sayıda eleştiri almıştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor Berkan ailesi küfür olayı ile gündemde! Küfreden kimdi?
11 07 2020 - 19:50
Bay Yanlış’ın Özgür’ü Can Yaman İtalyan şarkıcının kalbini fena kırmış
11 07 2020 - 13:22
Hadise ve Kaan Yıldırım soruları Seda Bakan’ı köşeye sıkıştırdı
11 07 2020 - 11:49
Doğum için gün sayan Bircan Bali hamilelik fotoğrafını paylaştı
10 07 2020 - 17:01
Ünlü Kasap Nusret ABD’deki restoranına devletten 2 milyon dolar yardım aldı
10 07 2020 - 16:40
Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı geceye dair şok görüntüler ortaya çıktı
10 07 2020 - 16:38
Yorum Yap