Emre Mor hakkında çıkan transfer iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi

Galatasaray'a transfer olacağı iddiaları ile son dönem gündeme gelen Emre Mor, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak hakkında çıkan transfer söylentilerine cevap vardı.

22.07.2019 - 17:08
22.07.2019 - 17:31
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Celta Vigo Takımında forma giyen A Milli Takım futbolcusu Emre Mor hakkında son dönemlerde Galatasaray’la prensipte anlaştığı haberleri gündeme gelmişti. Emre Mor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisini menajeriymiş gibi göstererek açıklama yapanlara isyan etti. Galatasaray’la anlaştığı iddialarını gündeme getiren ve menajeri olduğunu iddia eden Serhat Yılmaz’ı tanımadığını söyleyen milli futbolcu, aynı zamanda kendisinin menajeri olmadığını dile getirdi.

Benim menajerim değil

A Milli Takım futbolcusu Emre Mor, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Serhat Yılmaz’ı tanımadığını ve kendisinin menajeri olmadığını belirterek, böyle gereksiz söylentilerin ortaya atılmasından rahatsız olduğunu ifade etti. Bazı menajerlerin kendisi ile çalışıyormuş gibi gösterdiğini belirten Emre Mor, Johan Wins’ten başka menajeri olmadığını söyledi. Emre mor Galatasaray’la prensipte anlaştığı iddialarına ise yanıt vermedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim