Emre Belözoğlu Fenerbahçe’nin Hertha Berlin mağlubiyeti sonrası konuştu: Verimli bir kamp geçirdik

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, Hertha Berlin'e 2-1 mağlup oldukları maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

26.07.2019 - 0:55
26.07.2019 - 11:04
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Emre Belözoğlu, Avusturya’da beklemedikleri derecede bir sıcakta kampa yaptıklarını belirterek, yine de kamp döneminin kendileri için son derece verimli geçtiğini söyledi.

Verimli bir kamp oldu

Emre Belözoğlu sıcaklıkların son dört günde 35-36 derecenin altına hiç inmediğini belirterek, akşam saatleri olmasına rağmen 34-35 derece olmasına rağmen verimli bir kamp geçirdiklerini ifade etti. Bundesliga’nın iki iyi ekibi ile maç yaptıklarını belirten kaptan Emre Belözoğlu, Alman takımlarıyla sezon başında maç yapmanın iyi olduğunu dile getirdi.

Önümüzde 3 hafta daha var

Daha oynayacakları 4 hazırlık maçı olduğunu söyleyen Emre Belözoğlu, sezona hazırlanmak için de daha 3 haftaları olduğunu dile getirdi. Sezona başlayan takımlarla hazırlık maçı yapmanın kendileri için iyi olacağını düşündüğünü ifade eden Emre Belözoğlu, sıcaklar dışında kampın genel olarak verimli geçtiğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim