Emina Sandal ile Mustafa Sandal yol ayrımında

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Türk popunun yıldızı Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal arasında ayrılık çanları çalmaya devam ediyor. 9 yıllık evliliğin bitmek üzere olduğu şu günlerde Emina Sandal tekrardan yeni sorularla gündeme geldi. Boşanma iddiaları konusunda her zaman sessizliğini koruyan ve aile meselelerini dışarıya yansıtmamaya özen gösteren Emina Sandal, “Ne olur orasını bende bilemem. İlerleyen zamanlarda her şey çok daha netleşecektir. Ben de bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Sandal ile boşanacakları iddia edilen Emina Sandal bir kez daha konuştu. Geçen günler içerisinde doğduğu topraklar olan Sırbistan’a giden ve ardından İstanbul’a dönen Emina Sandal, boşanma konusunda ilk fikirlerini ortaya serdi. Sosyal medya hesabı üzerinden manidar paylaşımlarına devam eden Emina Sandal eşi Mustafa Sandal ile olan ilişkisini devam ettirmek için çok çaba sarf ettiğini dile getirdi.

Emina Sandal’dan Manidar Paylaşım

Önce akşamlarda bir alışveriş merkezinde görüntülenen Emina Sandal, eşi Mustafa Sandal’a da bir gönderme de bulunarak halen onu çok sevdiğini gizli kapaklı olsa da söyledi. Emina Sandal yanlış anlaşılmamasını belirterek, “Biz halen Mustafa Sandal ile evliyiz. Boşanırız ya da boşanmayız orasını bilemem ama bu aile içi bir mesele. Bunun dışarıya vurgu yapılması fazla hoşuma gitmiyor. Benim oldukça iyi bir hayran kitlem var. Eşimin de öyle. İkimizde kendi ülkelerimizde sevilen ve sayılan insanlarız. Parmağımda yüzüğüm yok evet ama zaten hiç takmamıştık. Bunun böyle yorumlanması hiç hoş değil.” ifadelerini kullandı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com