Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor

Elif Sarı kimdir sorusunun yanıtı dünden bu yana sosyal medyada yoğun olarak araştırılıyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı video ve fotoğraflar da bebeğini satan kadın günün en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki Elif Sarı kimdir? Elif sarı tutuklandı mı? Sahte hesap mı kullanıyor?
Eklenme:
 Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor

Sosyal medyada Elif Sarı ismi ile açılan bir hesaptan paylaşılan müstehcen içerikli fotoğraflar aynı zamanda ifadeler nedeniyle çok sayıda sosyal medya kullanıcısı şikayetçi oldu. Elif Sarı isimli kadının paylaştığı ahlaksız fotoğraflar gündeme bomba gibi düşerken birçok kullanıcı da sosyal medyada yetkili mercileri etiketleyerek işlem yapılmasını istedi. Bu gelişmelerin ardından yapılan açıklamada Elif Sarı hakkında soruşturma başlatıldığı duyuruldu. Peki Elif Sarı kimdir, sahte hesap mı kullanıyor? Elif sarı tutuklandı mı?

Elif Sarı kimdir?

Sosyal medyada Elif Sarı isimli bir kadının hesabından yapılan paylaşımlar da bir bebeğin fotoğrafları yer alıyor ve kadın sosyal medya üzerinden bebeğini sattığını söylüyor. Bebeği ile birlikte ahlaksız fotoğrafları çektirerek paylaşan kadına sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken hesabın sahte olup olmadığı araştırılıyor. Elif Sarı hakkında detaylı bilgi bulunmasa da sosyal medya paylaşımları üzerinden çok sayıda kullanıcı şikayetçi oldu. Sosyal medya kullanıcıları İçişleri Bakanlığı’na konu hakkında çağrıda bulunurken bir an önce kadının elinden bu çocuğun alınmasını istedi.

Emniyet müdürlükleri çalışma başlattı

Elif Sarı isimli kadının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da genellikle Bartın ve Karabük etiketlerini kullanması nedeniyle Bartın ve Karabük emniyet müdürlükleri harekete geçti. Söz konusu hesap hakkında soruşturma başlatıldığı açıklanırken hesabın gerçek olup olmadığı araştırılıyor aynı zamanda kadının kimliği tespit edilmeye çalışılıyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap