Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri 2020

Eklenme:
 El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri 2020

Sevgililer Günü yaklaşırken tabii ki hediye telaşı da başladı. Bazı çiftler mağazalarda sevgililer günü hediyesi ararken bazı çiftlerde el yapımı sevgililer günü hediyeleri neler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Sevgililer günü el yapımı hediyeler 2020 yılında daha fazla rağbet görmeye başladı çünkü artık parayla alınan hediyeler yerine böyle manevi değeri yüksek olan hediyeler daha bir önemli hale geldi. Eğer 14 Şubat Sevgililer Günü için hediyenizi hala hazırlamadıysanız ve ne alacağınızı bilmiyorsanız bugün sizler için el yapımı Sevgililer Günü hediyeleri fikirleri hazırladık.

Sevgililer Günü el yapımı hediyeler 2020 yılında araştırılmaya başlandı. Yavaş yavaş 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken birçok kişi hediye arayışı içerisine girdi. Elbette çiftler için romantik olan aynı zamanda özel bir anlamı olan Sevgililer Günü hediyeleri arasında el yapımı olanlar daha çok ön plana çıkıyor. 2020 yılında Sevgililer Günü hediyesi olarak özellikle el yapımı hediyeler tercih edilirken manevi değeri yüksek olan bu hediyeleri evde kendiniz hazırlamanız mümkün. Peki 14 Şubat için hediye önerileri neler? Manevi değeri yüksek Sevgililer Günü el yapımı hediyeleri neler?

Sevgilinize Mektup Yazabilirsiniz

Bu yıl sevgilinize pahalı bir hediye almak yerine onu ne kadar sevdiğinizi anlatan sizin için ne kadar önemli olduğunu gösteren bir mektup yazabilirsiniz. Aynı zamanda kendi el yazınızla çok sayıda mektup yazarak kalın bir iple üst üste zarfları koyup kurdele haline getirebilir Sevgililer Günü’nde hediye olarak sevgilinize verebilirsiniz.

Küçük Ahşap Kalpler Yapabilirsiniz

Sevgililer Günü hediyeleri 2020 yılında herkes tarafından araştırılıyor en popüler hediyeler bulunmaya çalışılıyor ama özellikle el yapımı hediyelerin yerine başka hiçbir şey tutmuyor. Eğer bu yıl sevgilinize 14 Şubat’ta çok özel bir hediye vermek sizin için olan anlamını daha da özel hale getirmek için küçük ahşap kalpler yaparak arkasına güzel notlar yazabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Hazırlayabilirsiniz

Çift olarak çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir albüm kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. Eğer sevginizde fotoğraf çektirmeyi anı ölümsüzleştirmek seviyorsanız 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bundan daha iyi bir hediye olmayacaktır. Fotoğraflarla hazırlayacağınız harika bir kolaj hem aşkınızı ölümsüz değiştirecek hem de ikiniz için 14 Şubat’ta unutulmaz bir hediye olacaktır.

Sokakta Özel Video Çekebilirsiniz

Eğer Sevgililer Günü’nde daha da anlamlı bir hediyeyi vermek istiyorsanız sevgilinize sokakta herkesle konuşarak bir cümle söyleyebilir sevgiliniz için harika bir video hazırlayabilirsiniz. Şu anda bunu yapan tabii ki çok sayıda firma da var ama sizin kendi yaptığınızın manevi değerinin daha yüksek olacağını unutmayın.

Sevginize Bileklik Yapabilirsiniz

Eğer takı tasarımına ilgi duyuyorsanız ya da tasarım işlerinden hoşlanıyorsanız sevgiliniz için bir bileklik tasarımı yapabilirsiniz. Sevgilinizin hoşlandığı renklerden oluşan bu bilekliği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hediye edebilirsiniz.

365 Gün Aşk Mesajı

Sevgiliniz için hazırladığınız güzel bir aşk kavanozu da 14 Şubat’ta harika bir hediye seçeneği olacak. Aldığınız bir kavanozun içerisine 365 tane not yazabilir sevgilinize her gün okunması için bu notları verebilirsiniz. En romantik Sevgililer Günü hediyeleri arasında sayılabilecek olan bu hediye her gün sevgilinize aşkınızı anlatmaya yetecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Sağlıklı saçlar için olmazsa olmaz vitaminler
14 09 2020 - 10:14
Aşure nasıl yapılır? Ev yapımı kolay aşure tarifi ve malzemeleri
25 08 2020 - 15:14
Kavurma nasıl yapılır? Kurban kavurması yapılışı ve tarifi
31 07 2020 - 11:26
Hacamat ne zaman yaptırılır? Temmuz ayı hacamat takvimi 2020
19 07 2020 - 10:44
Yılan burcu özellikleri nelerdir? Yılan burcu hangi tarihler arasında?
16 07 2020 - 16:29
Burçlar değişti mi? NASA burç tarihlerinin değiştiğini doğruladı
16 07 2020 - 15:09
Yorum Yap